Nuputamise eest viis eurot TrioBet'is.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Nuputamise eest viis eurot TrioBet'is.

    Kel huvi: http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=2262
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Nuputamise eest viis eurot TrioBet'is.

    Algselt postitas ranka
    Kas keegi on nuputanud ka juba

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Nuputamise eest viis eurot TrioBet'is.

      Algselt postitas Tigrano
      Kas keegi on nuputanud ka juba
      See teema ja nuputamine ammu läbi. 58 meest vastas

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #4
        Re: Nuputamise eest viis eurot TrioBet'is.

        Ma sain 5-ka kätte. Mis krdi nuputamine:P....rsk..ma olin paanikas ja kahtlesin endas tõsiselt. Küsisin isegi ESTPatrickult nõu:P

        L.

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: Nuputamise eest viis eurot TrioBet'is.

          Algselt postitas Tigrano
          Kas keegi on nuputanud ka juba
          See oli üks suur nuputamine tõesti ;D "kuidas leida triobeti kodulehekülg"

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Nuputamise eest viis eurot TrioBet'is.

            kusjuures osadel oli see päris suur vaev :)

            Comment

            Working...