Nimelt ma ei saa Towerilt alates selle aasta algusest ühtki e-maili. Probleem ilmnes peale seda kui neil endil oli see e-mailide välja saatmisega mingi häda. Nad küll parandasid selle, kuid peale seda ma ühtki maili kätte ei saa. Enne seda oli kõik korras.
Hakkasin siis uurima. Alustasin towerist. Nende poolt oleks nagu kõik korras. Pöördusin siis mail.ee Tele2 supporti. Nad uurisid 2 nädalat ja täna tuli selline vastus:
Vot nii on lood siis. :-\
Kas keegi teine veel kasutab mail.ee e-maili toweris siis ma tean kuidas edasi tegutseda. On teistel kõik korras?
Sest praegu on suht jama, ei tea midagi millal mingi freeroll toimub, Tower Hours jne.
Hakkasin siis uurima. Alustasin towerist. Nende poolt oleks nagu kõik korras. Pöördusin siis mail.ee Tele2 supporti. Nad uurisid 2 nädalat ja täna tuli selline vastus:
Tere
Kirjad ei jõua aadressilt support@towergaming.com Teieni, kuna IP
aadress (64.15.65.185), millelt teenusepakkuja kirju välja saadab on
pidevalt avalikus blacklistis aadressil:
Ehk siis sellelt IPlt saadetakse pidevalt välja suurtes kogustes spämmi
ning mail.ee ei võta sellel põhjusel sealt tulnud kirju vastu.
Lugupidamisega
Lea Nurm
Tele2 klienditeenindus
support@everyday.ee
Kirjad ei jõua aadressilt support@towergaming.com Teieni, kuna IP
aadress (64.15.65.185), millelt teenusepakkuja kirju välja saadab on
pidevalt avalikus blacklistis aadressil:
Ehk siis sellelt IPlt saadetakse pidevalt välja suurtes kogustes spämmi
ning mail.ee ei võta sellel põhjusel sealt tulnud kirju vastu.
Lugupidamisega
Lea Nurm
Tele2 klienditeenindus
support@everyday.ee
Kas keegi teine veel kasutab mail.ee e-maili toweris siis ma tean kuidas edasi tegutseda. On teistel kõik korras?
Sest praegu on suht jama, ei tea midagi millal mingi freeroll toimub, Tower Hours jne.
Comment