Tiobeti kala

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sawcrish
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 166

    #1

    Tiobeti kala

    Tere
    Kas kellegil teist on ka Triobeti tarkvaraga ette tulnud sellist probleemi nagu
    Avan triobeti exe aga ei hakka laadima seda ette. Vaatan taskide all protsess käib aga ei lähe nagu visuaalselt käima trio. Siis endin ära protsessi, panen uuesti, vahel ka mitu klõpsu siis mingi aja möödudes järsku hakkab tööle.
    Olen maha võtnud trio tarkvara ja ikka sama kala. Windowsi ka peale lasknud uuesti ikka sama jura.
    Äkki oskate aidata
    A ja siis täna tekkis NL4 cashi laudades taoline anomaalia et osad tabelid läksid hide-i peale, pm ma näen et seal 10/10 lauas aga kui joinin siis ütleb ette this table hided ja aeg 30 sekiga jookseb, et selle aja jooksul läheb aken kinni. Pole varem cashi laudadega küll seda märganud.

    Tänud
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Tiobeti kala

    Tean, et ka teistel on seda jama ette tulnud aga kahjuks ei ole lahendust leidnud. Ja ehk on abi sellest teemast, mis on sarnase pealkirjaga: http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,198.0.html

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #3
      Re: Tiobeti kala

      Eile oli mingi probleem lobbyga, vb sellest see hide asi?

      Comment

      Working...