Poker tracker vs Holdem manager

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilistaja
    Jube Noob
    • Nov 2009
    • 148

    #1

    Poker tracker vs Holdem manager

    Plaanis hakata omale hankima HH analüüsi tarkvara, aga ei tea kas valida PT või HEM. Pean siis põhjalikumalt silmas PT3 ja HEM2.
    Siia võikski siis igaüks teada anda, mida tema kasutab ja miks eelistab just oma valikut konkurendi tootele.
    33
    Poker tracker
    0%
    14
    HEM
    0%
    19
    Muu
    0%
    0
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Poker tracker vs Holdem manager

    Olen kasutanud mõlemat. Alguses kasutasin kaks aastat HEM'i ja pärast seda PT3-me ning meeldib PT3 rohkem.

    HEM'i suuremaks plussiks oli table-manager, mis on väga hea tööriist laudade selectimiseks kui multitabled. Rohkem plusse ei meenu. Väiksem pluss on importimise kiirus kui vaja suuri andmebaase ümber kantida. PT3 jääb siin kõvasti alla aga suuri andmebaase ja käte hulki liigutad väga harva. Nii aastas korra, kui sedagi.

    PT3 on ilusama välimusega, loogilisema ülesehitusega ja täidab kõike funktsioone, mis HEM. Algul tundusid filtrid keerulisemad ja vähemate võimalustega kui HEM-is aga hiljem muutsin oma arvamust. PT3 filitid on lihtsamad, detailsemad ja saab mängu absoluutselt iga külje alt analüüsida.

    Lisaks PT3 salvestab käed vastavalt lauatüübile. Kui sa mängid full-ringi ja lauas on 6 mängijat, siis PT3 teeb sulle selgeks, et sa mängisid full-ringi, HEM aga paneb selle 6maxiga ühte patta. See on vajalik, et näha tulemusi just kindlas lauatüübis. Selge on see, et full-ring regular ei mängi heads-upi samahästi kui heads-upi regular ja saad nii võrrelda oma tulemusi näiteks full-ring headsupi ja tavalise headsupiga.

    HUD-is on statte samapalju aga väga meeldiv PT3 custom-stats. PT3 lehel on olemas sadu erinevaid statistikaid, mida saad juurde lisada ning kui omale vajalikku näitajat ei leia esitad nende foorumisse soovi ja tehakse see valmis.

    Lisaks siis CUSTOM REPORT tab. Kui natukene jagad või viitsid õppida saad teha erinevaid raporte. Kasvõi seda kuidas on su tulemused fishide või regularide vastu, kuidas on tulemused ühes, kahes, kümnes lauas mängides, kuidas on su tulemused kui sul on käes AA ja vastasel KK ning vastupidi (ala kas vastased foldivad KK-d) jne jne.

    Loen tihti HEM teemat ning kuus on 10-15 küsimust: miks statte ei kuva, miks käsi ei impordi. Vastuseks: uuendused. PT3-el seda jama ei ole kunagi olnud ning kui on uuendus siis PT3 käivitamisel antakse sellest teada, et uuenda tarkvara ära - vajutad lingile ja kõik jälle töötab.

    PT3-el 60d trial, saad selle aja sees testida.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #3
      Re: Poker tracker vs Holdem manager

      Pole kunagi PT3 kasutanud, aga sitem see küll olla ei saa kui praegune HEM. Täna panin HEM-i käima, jälle kõik statid läinud. Jebisin tund aega upgrade jms sodiga, tulemus null. HEM2 näitab lihtsalt mingit totaalset mäda ja HEM1 ei näita midagi. Iga nende upgrade on viimase aasta jooksul olnud totaalne disaster.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: Poker tracker vs Holdem manager

        Jup, seda peab tõesti tunnistama, et HEM 1 ära kaotamine uue versiooni pärast, on lauslollus.. Viimane võtab oluliselt rohkem ressurssi.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: Poker tracker vs Holdem manager

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Jup, seda peab tõesti tunnistama, et HEM 1 ära kaotamine uue versiooni pärast, on lauslollus.. Viimane võtab oluliselt rohkem ressurssi.
          Kusjuures ei saagi aru, kas keegi on üldse rahul selle HM 2'ga või mitte.. siin foorumis pole mina positiivset näinudki selle teise versiooni kohta. Ise kasutan HM 1 ja võib rahul olla!

          Comment

          • Skyline
            Grinder
            • Dec 2008
            • 510

            #6
            Re: Poker tracker vs Holdem manager

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Jup, seda peab tõesti tunnistama, et HEM 1 ära kaotamine uue versiooni pärast, on lauslollus.. Viimane võtab oluliselt rohkem ressurssi.
            HEM1 kaob mingil X ajal ära ja siis peavad kõik kasutajad HEM2 peale üle minema?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: Poker tracker vs Holdem manager

              Algselt postitas Skyline Vaata postitust
              HEM1 kaob mingil X ajal ära ja siis peavad kõik kasutajad HEM2 peale üle minema?
              Minu arvates üsna pointless teguviis aga eks võib kõike oodata.. Ise muidugi täpsemalt ei tea.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #8
                Re: Poker tracker vs Holdem manager

                Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                HEM1 kaob mingil X ajal ära ja siis peavad kõik kasutajad HEM2 peale üle minema?
                Nop, neil kellel koodid olemas, need saavad kasutada, aga lihtsalt uutel alustajatel on võimalus ainult HEM 2 osta ametlikult.

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #9
                  Re: Poker tracker vs Holdem manager

                  Kas PT3/4-l on olemas teostavate andmebaasipäringute logimine?

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: Poker tracker vs Holdem manager

                    minu kui fishi kommentaar:
                    hem tundub mõnusam, lihtsam.
                    pt3 tundub asjalikum, kellel meeldib rohkem asju teha. pt tundub rohkem funktsioone olemas ja oli veits kiirem ka. algajale soovitaks pigem hem1

                    nüüd kui hemi enam osta ei saa ja peab hem2 ostma, siis pigem pt
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • N1x0n
                      Jube Noob
                      • Jun 2011
                      • 155

                      #11
                      Re: Poker tracker vs Holdem manager

                      olen veits PT4-a nokkinud ja tundub ulmeasjalik.. Kui produkt lõpuks valmis saab ja bugid ära fixitakse siis HEM2 vs PT4 jääb PT4 kordades peale . . . .
                      Momendil Kasutan üldse HEM1-e kuna seal laua average statsid olemas mis tableselectimise lihtsamaks teeb ja niipalju kui ma uurinud ei saa PT3-l neid lisada .. võimalik ,et olen lihtsalt donk :D

                      waiting PT4 ^^

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Poker tracker vs Holdem manager

                        PT4 on vähemalt minu setupi peal töökindluselt kindlasti parem kui HEM2. Ma pole mingeid bugisid märganud. Vb paar korda on kokku jooksnud, aga ei mäleta küll. Mis bugid sul on?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • andrus69
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 232

                          #13
                          Re: Poker tracker vs Holdem manager

                          Oskab keegi turniirimängija vaatevinklist soovitada pigem HEM2 või PT4?

                          Comment

                          • vilistaja
                            Jube Noob
                            • Nov 2009
                            • 148

                            #14
                            Re: Poker tracker vs Holdem manager

                            Tänud kõikidele kes vastanud on ja kui alguses arvasin jube hästi HEM-ist siis täna ostan PT ära. Hääletus suht 50-50 ja siit lugenud ainult seda, et PT on väga normaalne ja HEM2 paneb pigem näkku. Pokerstradegy foorumis sama jutt, et mõlemad head, aga HEM2 hetkel sitt. Suured tänud ka rankale, viitsis kirjutada ka vähe pikema põhjenduse.

                            Comment

                            Working...