Sisselogimine teisest arvutist?!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karli0
    Räme Fish
    • Mar 2012
    • 3

    #1

    Sisselogimine teisest arvutist?!

    Jutt käib siis Pokerstasrist.
    Küsimus siis selline, et kui tahan teisest arvutist oma kontosse sisse logida ütleb, et logi ennast kõigepealt esimesest välja kuigi ei ole esimeses arvutis sees. Proovisin siis ka nii, et logisin esimesse sisse ja uuesti välja ja panin üldse arvuti kinni, aga ikka ütleb, et logi esimest välja. Milles võib probleem olla?

    ette tänades.
  • MTTSNG
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    • Sep 2011
    • 621

    #2
    Re: Sisselogimine teisest arvutist?!

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post418794

    Comment

    • marcoloco
      FPP Pro
      • Nov 2010
      • 203

      #3
      Re: Sisselogimine teisest arvutist?!

      teisest arvutist sisse logida ei tohi

      Comment

      Working...