fishi lokeerimise abiline

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1

    fishi lokeerimise abiline

    Ei osanud kuhugi panna, sestap tegin uue teema. Hyperturbo lobbys istus fish, jäin hiljaks , keegi teine sai enne jaole. Vaatasin huvipärast üle, kuna nimi tundmatu, ja tegemist väga suurelt võitva regiga, graafik täiesti variatsioonivaba. Hakkasin siis vaatama ta eelnevaid mänge ja kõik mängud tehtud suurelt kaotavate mängijate vastu. Kuna mina teda esimesena istumas pole näinud, siis järelikult on tal mingi abiline, mis näitab ära, kui fish lauda istub, ja regab järgi. Keegi teab midagi sellisest programmist?
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #2
    Re: fishi lokeerimise abiline

    ...
    Last edited by Ghost0; 26.02.12, 21:28.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: fishi lokeerimise abiline

      Midagi sellist ma olen kah kuulnud, sellise scriptiga jõuaks ilusti järgi istuda. Aga kuidas seda teha? Mitte et seda väga vaja oleks, aga huvitav oleks teada.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #4
        Re: fishi lokeerimise abiline

        Ja kui keegi teaks sellist toimivat programmi, kas ta jagaks seda kõigile? Mõtle ometi peaga.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: fishi lokeerimise abiline

          Ma mõtlengi peaga, ega iga programmeerija ei ole pokkerimängija. Müüb paljudele ja saab palju raha.

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #6
            Re: fishi lokeerimise abiline

            Üldiselt ei tohiks väga raske olla. Starsi lobbyst saab turna aktiivseks tehes mängijate nimed clipboardi kopeerida ja kui nimi käes siis peaks edasine lihtsam olema. Kui sharkscope kaudu otsing liiga aeglaseks jääb saaks kuidagi fishide nimed andmebaasi kokku koguda. Samas $3.5 peal vaadataes täitusid need ikka ulmeliselt kiiresti.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: fishi lokeerimise abiline

              Kuidas see kopeerimine käib?

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #8
                Re: fishi lokeerimise abiline

                lobbys turna aktiivseks ja paremal olevate mängijate nimekirja peal ctrl+c'ga saab nickname kätte.
                Muidu dll injectionit kasutades peaks saama kogu akende sisu kätte aga selle peaks stars ära tuvastama. (pole täpselt kursis)

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #9
                  Re: fishi lokeerimise abiline

                  Ma ei tea kui kaua 60-stes peab teist mängijat ootama aga 7-stes on küll ilmvõimatu "oodata". Sekundiga saad omale vastase...
                  Dll injection on jah suts advancem ja võimalusterohkem teema aga selleks tuleb vallata enam kui keskmisel tasemel mõnd C/C++, Java jms programmeerimiskeeli. PHP-d ja scriptimisvidinad jäävad lahjaks.

                  Comment

                  • nigz
                    Räme Fish
                    • Jan 2011
                    • 19

                    #10
                    Re: fishi lokeerimise abiline

                    ei oska sealt küll midagi soovitada, pole ise peale HEMi ja pokerstove muud kasutanud, aga osad programmid nagu midagi lubaksid.

                    võid uurida kui huvi on http://www.pokerlistings.com/poker-software-sites

                    Comment

                    Working...