PROXY : Mobiil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • T1000
    Räme Fish
    • Mar 2011
    • 9

    #1

    PROXY : Mobiil

    Tere!

    Ma ei tea kas see on õige koht kuhu postitada aga tahtsin teada, kas Pokerstarsmobil tarkvara saaks näiteks eestlased kasutada kuidagi läbi mingi proxy?

    Parimat
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: PROXY : Mobiil

    tore, et sa muidugi jagad infot mis telefon on ja mis tarkvara ja kus ja kuidas ja mis sul veateateks tuleb jne...

    Comment

    • T1000
      Räme Fish
      • Mar 2011
      • 9

      #3
      Re: PROXY : Mobiil

      ?

      Comment

      • T1000
        Räme Fish
        • Mar 2011
        • 9

        #4
        Re: PROXY : Mobiil

        A jaa: Htc desire hd, mingi android kus stars juba ilusti jookseb, aga sisse ei saa logida. Ei tohi, elan eestis.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #5
          Re: PROXY : Mobiil

          Kas ei ole mitte sellised asjaolud, et kui kui oled eestlane ja mängid eesti softiga, siis võõra riigi ip alt mängida ei tohi. Ma muidugi võhik kõige koha pealt, mis proxysid jms puudutab, kuid siiski.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: PROXY : Mobiil

            Algselt postitas T1000 Vaata postitust
            A jaa: Htc desire hd, mingi android kus stars juba ilusti jookseb, aga sisse ei saa logida. Ei tohi, elan eestis.
            nonii.. ok hakkab juba looma.. kas sul on Android rootitud (ehk siis crackitud/hackitud root kasutaja õiguste saamiseks)?

            juhul kui jah, siis ma oma blogis võtsin ja kirjutasin juhendi kuidas Gscripti nimelise programmiga üks script kirjutada, mis DNSid ära muudab ja saad lopsti ligi.. ma nüüd ei ole kindel, kas see Starsi puhul ka toimib, aga kunagi selliselt ma sain FTP's mängida. Mul omal on HTC Desire millel tol hetkel oli Android 2.2 peal.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: PROXY : Mobiil

              Aga siis ju su pokkerikontol aadress ei tohi ka Eesti oma olla või? Mul ka muidu rootitud Desire

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: PROXY : Mobiil

                olgu, aga siis probleemi olemus äkki ära selgitada, asi pole DNSis eks? asi on selles et Starsi poliitika ei luba eestlastel mängida? Selle kohta võiks küsida kõigepealt Starsi suppordilt, miks see eestalstele kinni on keeratud, siis alustaks sellest, et mis need tehnilised nüansid on miks kinni on keeratud. Juhul kui tehniliselt on asi see, et su account on eestisse märgitud, siis pole probleem IP's või DNSis või proxys vaid selles, et account on selline mis ei lase mängida, sel juhul pole siin telefoni rootimisest või hackimisest kasu.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: PROXY : Mobiil

                  Rage tänud, et panid õpetuse üles, kuidas muuta google DNS. Kas see peaks teoreetiliselt töötama ka android 2.3 peal? Tõmbasin android marketist selle Superuser programmi kuid mis ma sellega peale hakkan? Pean ju avama GScriptis selle vastava tekstiga scripti.. tehes seda tuleb sinine ekraan koos alloleva nupuga "Close". Lähen sealt lihtsalt home nupuga välja kuid browseris vviskab ikka EMTA lehele. Samuti running appside all pole GScripti jooksmas. Tel on kunagi rootitud ehk S-OFF näitab.

                  http://foorum.pokkeriprod.com/entry....ereid-vahetada.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: PROXY : Mobiil

                    LOL... muutsin wifi ruuteris DNS ära ja peale seda saan isegi 3,5G võrgus igalepoole EMTA poolt keelatud saitidele(arusaamatu?!). Ja rohkem pole seda scripti tööle pannud. Saan 888 ja PS appi kasutada kuid viimases ütleb sisselogimisel, et siinsetel keelatud seal mängimine.. vist lihtsalt eestlastel eraldi softi vaja ikka.

                    Comment

                    Working...