Tere!
Ma ei tea kas see on õige koht kuhu postitada aga tahtsin teada, kas Pokerstarsmobil tarkvara saaks näiteks eestlased kasutada kuidagi läbi mingi proxy?
Parimat
Ma ei tea kas see on õige koht kuhu postitada aga tahtsin teada, kas Pokerstarsmobil tarkvara saaks näiteks eestlased kasutada kuidagi läbi mingi proxy?
Parimat
Comment