Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #1

    Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

    Avastasin enda jaoks üpriski hea süsteemi, mida kasutan läpaka väikesel ekraanil multitablemiseks (15,6 tolli). Kuna lauad on tavaliselt tile'is, siis üle 8 laua ekraanile ei mahu mugavaks mängimiseks. Cascade'is on kuidagi harjumatu mängida, kellele meeldib, siis sellel pole probleemi. Igatahes tile'imiseks kasutan Deskspace progret, trial on 14 päeva, aga kindlasti saab kuidagi ka täisversiooni..see tekitab mitu desktopi, mille vahel saab kiirelt liikuda, ühel näiteks 6 lauda ja teisel 6 lauda.



    Settingsite alt saab endale panna hotkeyd, näiteks desktop 1 on Ctrl + > ja desktop 2 on Ctrl + z. Siis veel muuta hotkey vajutamisele järgnev lag time 0 peale. Siis tuleks lisaks enable'ida ka window dragging, siis saab ühelt desktopilt teise programmide aknaid tirida. Töötas väga hästi. See on siis kõikitele tiled windowseid eelistavatele grinderitele. Loodetavasti keegi pole juba sellisest probleemist rääkinud ja lahendust pakkunud, sellisel juhul olen lihtsalt tola.


    Edit:

    Parem klõps ikoonile->configure->general options.

    Hot keys'ide alt saab endale hotkeyd panna, mille abil desktopide vahel surfata ja desktop cube display alt graafikat alla tõmmata, kui lagib ning desktop cube zoomi alt panna desktopide vahel liikumine võimalikult kiireks.

    üks linkidest ka:
    Download DeskSpace Free. Manage several virtual desktops once you download DeskSpace free to your computer. Place up to a total of six different desktops in a 3D cube with DeskSpace. Many of the operating systems that we have nowadays have several desktops, this is a very useful function when we...
    Last edited by simenkon; 07.02.12, 19:34.
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #2
    Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

    WOW, tundub, et asjal on potensiaali.
    Katsetan kindlasti mingipäev ära.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

      wow tõesti jah. Kindlalt proovin ka ise ära selle. Kui mugavalt ta muidu desktop 1 to desktop 2 to desktop 1 back lülitab end?
      Võtab kaua aega või käib asi nanosekundiga?.

      Muidu jah, kes maksta ei taha, siis saab ka sellest seinast läbi.

      Comment

      • simenkon
        Grinder
        • Dec 2011
        • 525

        #4
        Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

        Nanosekundiga pm, kui just PIII taga ei istu:). Väga mugavalt, lihtsalt pilt vahetub ja kõik.

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #5
          Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

          Proovisin ja võtan kasutusele, tõsiselt hea

          Comment

          • simenkon
            Grinder
            • Dec 2011
            • 525

            #6
            Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

            Väga hea, kui abi on sellest:). Kunagi sai niisama tatina see eputamiseks ja näperdamiseks tõmmatud, kuid nüüd sähvatas, et see oleks ideaalne grindimiseks.

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #7
              Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

              Vinge värk. Sain vist enamvähem kõik settingud ja hotkeyd paika aga siiamaani ei taba ära kuidas ma saan nt lobby ja skype akna panna desk 2 peale ja lauad desk 1 ???

              E: Ja hotkeyd ei taha fungata koguaeg. Kui nagu manuaalselt lülitan taskbarist selle iconi pealt desk2le siis jälle töötavad hotkeyd. aga kui avan vahepeal nt neti vms siis jälle ei funka?
              Last edited by numnuts; 08.02.12, 16:57.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #8
                Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

                SAin hotkeyd vist korralikult tööle ja programmid erinevate deskide vahele ära jaotatud.
                cool värk :D

                Comment

                • mortalvombat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2010
                  • 412

                  #9
                  Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

                  mul sai trial läbi ja tähtsad salvestamata notepad failid teisel desktopil kinni

                  Comment

                  • valustyng
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 450

                    #10
                    Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

                    proge kinni pannes õigele deskile ei viska neid?

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #11
                      Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

                      jah, kui programm veel töötas. kui trial läbi sai, siis jäi ainult see ette, mis desktopil parasjagu olin.

                      Comment

                      • simenkon
                        Grinder
                        • Dec 2011
                        • 525

                        #12
                        Re: Multitablingu abiline väikese ekraani jaoks

                        Mul küll kinni pannes, isegi kui trial läbi on, viskab õigele deskile. Muu ei aita, siis uninstall ja restart, siis peaks ikka saama ma arvan.

                        Comment

                        Working...