PartyPokeri login lehte ei lae ära.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • snakeindajar
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 5

    #1

    PartyPokeri login lehte ei lae ära.

    thats that:) on see mingi java v flashi teema? uninstalle teinud jai aita.. ikka sama, login lehte ei lae ära, avab kyll kuna kinnipanemsie rist tekib aga muud ei lae.

    tänud ette
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: PartyPokeri login lehte ei lae ära.

    emta blokk ikka maas jah?

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #3
      Re: PartyPokeri login lehte ei lae ära.

      lobbyt mõeldakse nagu aru saan - siis emta block ei loe.

      Ma arvan, et kõige lihtsam supporti kirjutada. Saada kasvõi screenshot tühjast lobbyst...

      Comment

      • snakeindajar
        Räme Fish
        • Jan 2011
        • 5

        #4
        Re: PartyPokeri login lehte ei lae ära.

        suppordiga sai viimati maili teel suheldud 23.12. - et selle ajaga võiks juba mure murtud olla.

        emta blokkist ei tea ma suurt midagi, senimaani saanud mureta mängida.
        pokerstars töötab ilusti.

        vbl jama sellest, et mozilla asemel mõtlesin maxtonit kasutama hakata..
        siis paar korda ei laadinud ja samas jälle laadis, hetkel mozilla jälle põhilisex browseriks panndud aga ei midagi. ja nyyd 100% juhtudel ei lae.

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #5
          Re: PartyPokeri login lehte ei lae ära.

          Üsna segane jutt sul.


          Üritad siia sisse logida? Või mis asja su bowser ära ei lae?

          Comment

          • snakeindajar
            Räme Fish
            • Jan 2011
            • 5

            #6
            Re: PartyPokeri login lehte ei lae ära.

            kuna yks pilt ytleb rohkem kui kymme segast sõna

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #7
              Re: PartyPokeri login lehte ei lae ära.

              1. Click on Start and go to Control Panel

              2. Click on Regional and Language Options

              3. Go to Languages tab and click on Details

              4. Go to the Advanced tab and UN-check the option which says ‘Turn off advanced text services’

              5. Click Ok to Save and try login again.


              See on mingi common probleem:
              http://forumserver.twoplustwo.com/28.../index309.html
              Last edited by Maxi; 29.12.11, 10:45.

              Comment

              Working...