Ahhoi
Siiani olen lasknud cashi nl 10, ning paistab et biidin mängu, kuid nüüd mõtlen, et tahaks ka lisaeelist endale luua, ka võimalust hilisemat analüüsi teha mängule.
Mis programm OO'ga võiks ühilduda, et hõlbustada vastaste riidimist ja tagada hilisem võimalus graafikuid koostada ning mängu analüüsida?
mis programmi/programme kasutate teie?
respect, by kala :)
Siiani olen lasknud cashi nl 10, ning paistab et biidin mängu, kuid nüüd mõtlen, et tahaks ka lisaeelist endale luua, ka võimalust hilisemat analüüsi teha mängule.
Mis programm OO'ga võiks ühilduda, et hõlbustada vastaste riidimist ja tagada hilisem võimalus graafikuid koostada ning mängu analüüsida?
mis programmi/programme kasutate teie?
respect, by kala :)
Comment