Probleem pokkeri programmi avamisel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • okr4m
    Räme Fish
    • Jul 2011
    • 2

    #1

    Probleem pokkeri programmi avamisel.

    Tervist. Probleem nimelt seisneb selles, et mu arvuti turvasüsteem (Kaspersky Internet Security)viskas pokkeri mängimise ajal ette kirja, et kuhu ma tahaksin paigutada 888pokkeri, kas tugevate piirangutega gruppi või nõrkade piirangutega gruppi. Ei mõelnud sellel hetkel väga ning paigutasin selle tugevate piirangutega gruppi. Kuid enam ei ava ta pokkerit, viskab kirja ette, et kontakteeruksin suppordiga. Proovisin mis ma proovisin, kuid ei oska/suuda kuidagi muuta seda gruppi, ehk siis tugevatest piirangutest nõrkadesse.

    Loodan et keegi oskab aidata.
    Vabandust, kui teema on vales alafoorumis.
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: Probleem pokkeri programmi avamisel.

    Proovi uninstall teha kliendile või kui ei aita, siis lase kaspersky maha kui tõesti üles ei leia kohta, kus muuta.

    Comment

    • okr4m
      Räme Fish
      • Jul 2011
      • 2

      #3
      Re: Probleem pokkeri programmi avamisel.

      Uninstall ei aidanud. Eks pean uurima ja proovima veel kuidagi ülesse leida see, kuna programm on osted ja litsentsi lõpuni veel 75 päeva, siis ei raatsi maha lasta.

      Edit: Sain tööle, pean lihtsalt alalise kaitse korraks välja lülitama ning kui pokker lahti siis uuesti sisse.
      Last edited by okr4m; 11.07.11, 07:54.

      Comment

      Working...