Peale update siis selline kepp ja kui tahan hiire kursorit, pean .camrec salvestama ja selle pasa avab ainult Camtasia endaga, Windows Media Playeri vms programmiga ei saagi vaadata.
Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.
Collapse
X
-
Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.
probleem peaks ez olema, kui salvestama hakkad, siis all paremal on need camtasia pallid (roheline ja punane).
ühele neist kliki parema klahvida ja jõua kuidagi settinguteni, seal saab panna linnukese ette, ala kas näitab kursorit, kas klikkites on mingi extra highlight jnejne.
olen 100% kindel, et sul seal linnuke: show no cursor vms
-
Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.
1.) parem klick punasel "pallil"
2.)
NB!! ja neile, kes ei tea Camtasia võlusid, siis videot soovitan teha: highlight cursor & clicks
Comment
-
Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.
aaa ja wtf, miks sa .avina salvestad :D?
Comment
-
Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.
emn, wtf mis versioon sul on :D
teed video ära ja siis suht meeletu valik, avi, mov, wmv (See peaks vist kõige õigem olema), gif jne
Comment
TC
Comment