Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

    Peale update siis selline kepp ja kui tahan hiire kursorit, pean .camrec salvestama ja selle pasa avab ainult Camtasia endaga, Windows Media Playeri vms programmiga ei saagi vaadata.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

    probleem peaks ez olema, kui salvestama hakkad, siis all paremal on need camtasia pallid (roheline ja punane).
    ühele neist kliki parema klahvida ja jõua kuidagi settinguteni, seal saab panna linnukese ette, ala kas näitab kursorit, kas klikkites on mingi extra highlight jnejne.

    olen 100% kindel, et sul seal linnuke: show no cursor vms

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

      1.) parem klick punasel "pallil"





      2.)




      NB!! ja neile, kes ei tea Camtasia võlusid, siis videot soovitan teha: highlight cursor & clicks

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

        aaa ja wtf, miks sa .avina salvestad :D?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

          Millena siis? By default pakub aint .avi ja .camrec.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

            emn, wtf mis versioon sul on :D

            teed video ära ja siis suht meeletu valik, avi, mov, wmv (See peaks vist kõige õigem olema), gif jne

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #7
              Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

              Salvestuse ajal soovitaks .camrec, saad hiljem töödelda seda läbi camtasia ükskõik mis formaati (palun parandage kui eksin).

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: Camtasia: salvestades .avi 'na, kaob hiire kursor ära.

                Jah camrec on mõistlik ja hiljem saab töödelda milleks iganes.

                Comment

                Working...