Unet.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #1

    Unet.

    Terv.

    Tahan u-netist fulli teha depo,oskab keegi öelda kas mul tuleb probleeme ka selle 2010 seaduse pärast?. Kui ei kas siis tulevad probleemid välja tirides u-neti kaudu ?.
    tänud
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Unet.

    kui sa miski high stakes tüüp pole, siis vaevalt miskeid probleeme tekib.

    Comment

    Working...