Re: PokerTabelRatings
ostsin just kuuaegse silver membershipi..ehk täna ostsin ja peaaegu kõik 1000 päringut veel alles..maksin selle eest 20 $
mõtlesin et hakkan jälle cashi, aga mõtlesin peale esimest beati ümber ja nüüd konto niisaama seisab..keegi tahab kasutada
10 $ annaksin ära...ja rõhutan...ALLES TÄNA OSTSIN...PEA KÕIK PÄRINGUD ALLES...
ostsin just kuuaegse silver membershipi..ehk täna ostsin ja peaaegu kõik 1000 päringut veel alles..maksin selle eest 20 $
mõtlesin et hakkan jälle cashi, aga mõtlesin peale esimest beati ümber ja nüüd konto niisaama seisab..keegi tahab kasutada
10 $ annaksin ära...ja rõhutan...ALLES TÄNA OSTSIN...PEA KÕIK PÄRINGUD ALLES...
Comment