Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Algselt postitas BuildUp
    Ma saan aru, et MB võtab 60 eeku converteerimise eest, aga kas see on sama nii 100$ kui ka 1000$ või mida rohkem välja võtad, seda rohkem pead maksma?
    Summa pealt peaks olema, mida rohkem võtad välja, seda rohkem ka tasu võtab

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #62
      Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

      Mina panin oma ühe MB konto kinni ja avasin teise. Kirjutasin toweri supporti, et tahan uuele kontole cashouti teha. Nemad lahendasid asja ilusti ära.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #63
        Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

        Vaatsin seda asja. FAQ oli nagu kirjas et uue konto tegemine keelatud. Hea meelga teeks endalegi dollari oma.

        Comment

        • leits

          #64
          Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

          mina ei kasuta enam mb'd, otse kütan rahad panka ... milleks maksta peale neile ?

          Comment

          • UdusOlevSiil

            #65
            Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

            Algselt postitas leits
            mina ei kasuta enam mb'd, otse kütan rahad panka ... milleks maksta peale neile ?
            Tower ju ei lase otse panka kanda.

            Comment

            • leits

              #66
              Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

              krediitkaardile otse?

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #67
                Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                eestlased ei saa ka krediitkaardile towerist.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #68
                  Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                  Algselt postitas Tarmonator
                  eestlased ei saa ka krediitkaardile towerist.
                  Jep, lootusetu. Moneybookers ainuke vahend.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                    Algselt postitas Davy
                    Soliidne :-[

                    Last successful login 14 Feb 2009, 12:43 (CET)
                    2 failed login attempts since then

                    Peale viimast login-i magasin.

                    Kuna phishing saite olen hoolikalt vältinud, kas teema on siis äkki mu arvutis(keylogger vms?) Kusjuures just peale viimast foorumi teemat phising saidist vahetasin oma moneybookersi parooli ära.
                    Kas kuskil on märke su MB-st - näiteks email? Et eboxis vedeleb miski vana MB reklaam kiri. Kui jah ning on võimalik kontrollida, kas keegi on loginud su emaili (gmailil oli võimalik), siis tee seda.

                    Ja scani oma kompuuter üle anti-viirusega, kui ei ole AV-d, siis kasuta AVG-d freed. Samuti pane firewall peale (windowsi oma ei ole firewall), kui ei ole siis comodo firewall on hea. Kui scanid tehtud ja firewall peal, siis tõmba ad-aware ja spybot ning mõlemaga scani kompuuter läbi. Kui tehtud, siis kõik errorid kontrolli üle ja obv paranda ning checka, ega keyloggerit/viirust arvutis ei ole.

                    Kui need tehtud, siis vaheta absoluutselt kõikide emailide, pokkerikontode, pangakontode - ühesõnaga absull kõikide asjade paroolid, mis võivad sulle tulevikus majandusliku kahju tekitada, kui paroolid satuvad võõraste inimeste kätte, kellel on pahatathtlikud mõtted.

                    Ning igal pool kasuta erinevaid paroole ja mida tähtsam (eluliselt) on sulle sait (pank, pokkerituba main rolliga, e-wallet jne), seda tugevam olgu parool.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                      Algselt postitas Davy
                      Soliidne :-[

                      Last successful login 14 Feb 2009, 12:43 (CET)
                      2 failed login attempts since then

                      Peale viimast login-i magasin.

                      Kuna phishing saite olen hoolikalt vältinud, kas teema on siis äkki mu arvutis(keylogger vms?) Kusjuures just peale viimast foorumi teemat phising saidist vahetasin oma moneybookersi parooli ära.

                      Aa ja 1 asi veel - arvan, et su arvutis keyloggerit ei ole, muidu ei oleks tal failed logineid olnud :) Ja kus sul need failed loginid kirjad olid? MB-s? Kui jah, siis lenda emaili, mis on seotud MB kontoga ning kontrolli, kas sul on seal faild kirjad alles. Kui on siis on lambi rünnak, et keegi on pannud ehk miski kasutaja valesti või lihtsal teab su kasutajanime ning proovis sisse logida. Kui neid kirju pole alles, siis keegi on häkkinud su emaili sisse ja peaksid kindlasti emaili parooli ja kõik paroollid, mis selle emailiga seotud.

                      Aga scanid tee kindlasti ära ning igal pokkerimängijal peaks olema sellien kaitse:
                      * AV (anti virus)
                      * Firewall
                      * Spyware vastu - 1 oli veel, mis teeb logid aga ma ei oska neid loge lugeda;
                      * JA obv, bookmarkid. Ainult kasutada firefoxi, internet exploreri panna kõik asjad põhja, et ei salvestaks ühtegi cookiet ega midagi, sest kui keegi peaks kasutama. Ning mitte käi kahtlastel saitidel - porno, crackid jne. Ja kui midagi tõmmata, siis enne avamisti alati scanida üle! Sest ükski proge ei hakka karjuma, kui miski tõmbamis programmi nakatunud faili tõmbad (näiteks limewirega lugu) ja siis lase enne avamist scaniga üle ning olen leidnud mitmeid kordi nii viirusi.

                      Comment

                      • 50CandyJoe
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 253

                        #71
                        Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                        Kuna hakkan MB-sse esimest korda raha sisse kandma, siis tekkis küsimus, kas mulle on kulukam kanda Hansa EEK kontolt MB kontole, kus on USD-d või on parem teha Hansasse USD konto? Ja sama küsmus MB-st raha välja kandmise kohta.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #72
                          Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                          Algselt postitas 50CandyJoe
                          Kuna hakkan MB-sse esimest korda raha sisse kandma, siis tekkis küsimus, kas mulle on kulukam kanda Hansa EEK kontolt MB kontole, kus on USD-d või on parem teha Hansasse USD konto? Ja sama küsmus MB-st raha välja kandmise kohta.

                          Moneybookersis pole kuskil öeldud, mis vahetuskursiga vahetavad. Arvan, et Hansas on parem kurss.

                          Moneybookers:
                          In which currency should I make a bank wire deposit?
                          To avoid currency exchange charges imposed by the banks, we strongly recommend that you send us the funds in the same currency in which Moneybookers' bank account is held. The currency of Moneybookers' bank accounts is displayed along with all other necessary details.

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #73
                            Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                            Algselt postitas ranka
                            Ja scani oma kompuuter üle anti-viirusega, kui ei ole AV-d, siis kasuta AVG-d freed.
                            Selles suhtes, et olgu ükskõik kui hea antivirus, üks antivirus ei suuda kunagi kõige eest kaitsta. Mul endal nt. pole ühtegi antiviirusprogrammi arvutis, aga scannin aeg-ajalt üle mingi 5-6 online scanneriga ja olen päris kindel, et see annab parema kaitse kui mingi ühe antiviirusega jamamine. Pane lihtsalt googlisse online antivirus scanner ja hakka järjest tegema neid.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                              Algselt postitas Fortune
                              Selles suhtes, et olgu ükskõik kui hea antivirus, üks antivirus ei suuda kunagi kõige eest kaitsta. Mul endal nt. pole ühtegi antiviirusprogrammi arvutis, aga scannin aeg-ajalt üle mingi 5-6 online scanneriga ja olen päris kindel, et see annab parema kaitse kui mingi ühe antiviirusega jamamine. Pane lihtsalt googlisse online antivirus scanner ja hakka järjest tegema neid.
                              Miks sa arvad, et online scanner on parem, kui arvutis olev AV, mis teeb päevasid scäanne ning samuti uinuvas olekus jälgib arvutit, kui 24 tundi sees? Dumb useritele on AV väga hea, sest tihti võib ta kisama hakata, et leidis viiruse ning uutel AV on ka Mozilla Firefoxiga töötav kaitse. Näiteks kui googeldada mingit saiti, siis annab juba infot ette, et tegu võib olla phising lehe või lehega, mis sisaldab viirusi, spyware jne.

                              Ja osad viirused ja keyloggerid on sellised, et nad on su arvutis ainult X aja ning kui peremees on saanud kätte vajaliku info siis keylogger uninstallib end ning su arvuti on puhas. Sellistel hetkedel võib daily scan su tagumiku päästa, online scan kindlasti mitte.

                              Samuti tänapäeva arvuti on väga-väga võimsad ning see, et sul AV, spyware ja firewall korraga kogu aeg töös on ei tee arvutit mitte üldse aeglasemaks ja seetõttu ei tohiks see mitte kedagi häirida, et nad sul vaikselt olemas on. Isegi kui mu turvalisus on tõsteti 1% on see piisav kasutegur, et ma neid kasutaks.

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #75
                                Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

                                Algselt postitas ranka
                                Miks sa arvad, et online scanner on parem, kui arvutis olev AV, mis teeb päevasid scäanne ning samuti uinuvas olekus jälgib arvutit, kui 24 tundi sees? Dumb useritele on AV väga hea, sest tihti võib ta kisama hakata, et leidis viiruse ning uutel AV on ka Mozilla Firefoxiga töötav kaitse. Näiteks kui googeldada mingit saiti, siis annab juba infot ette, et tegu võib olla phising lehe või lehega, mis sisaldab viirusi, spyware jne.

                                Ja osad viirused ja keyloggerid on sellised, et nad on su arvutis ainult X aja ning kui peremees on saanud kätte vajaliku info siis keylogger uninstallib end ning su arvuti on puhas. Sellistel hetkedel võib daily scan su tagumiku päästa, online scan kindlasti mitte.

                                Samuti tänapäeva arvuti on väga-väga võimsad ning see, et sul AV, spyware ja firewall korraga kogu aeg töös on ei tee arvutit mitte üldse aeglasemaks ja seetõttu ei tohiks see mitte kedagi häirida, et nad sul vaikselt olemas on. Isegi kui mu turvalisus on tõsteti 1% on see piisav kasutegur, et ma neid kasutaks.

                                Seda, et mul pole ühtegi AV-d arvutis võtsin suht enda seisukohast, sest ise ma tean mis ma arvuti taga teen ja igast kahtlaseid asju alla ei tiri. Dumbuseritele peaks muidugi mingi AV peale panema, sellele ma pole vastu vaielnudki, vaid tahtsin lisada, et isegi sellele ühele AV-le lisaks võiks aeg-ajalt teha üle mõnede teiste AV-de online scanne. Vaevalt keegi endale 6 erinevat AV-d ostab, siis ongi lihtsam teha online scanne, sest need tasuta.

                                Arvuti võimsus läheb juba väga individuaalseks kätte ära, kellel on ja kellel pole, aga muidugi liigne turvalisus ei tule kunagi kahjuks.

                                Comment

                                Working...