HEM lukus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1

    HEM lukus

    Uh

    Praegu mängisin Pokerstarsis ning järsku kadus HUD ära, siis tegin HEMile restardi ning nüüd ei saa tööle, sest muutus tagasi Trial versiooniks, mida perkele??

    Ning HEM'i website on ka maas, ega ma ometi nädalavahetust ilma HEM'ita ei pea veetma?

    Kas kellelgi on mingi supporti e-mail olemas?
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2
    Re: HEM lukus

    Okei, dont panic, twoplustwo foorumi HEM'i teemas on kirjas, et serverid hetkel maas.

    "Most people will be unaffected since the software only checks in every 2 weeks"

    Mina olen siis nende unluckyde hulgas, kellel lukku läx!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: HEM lukus

      Hmmm... Et HEM ei saanud serveriga ühendust, et saata koodid aga kuna koodi saatmine ebaõnnestus peab HEM sind aegunud trial versiooniks? :)

      Kui nii siis mina ei julge enne HEM'i kinni panna, kui serverid tagasi üleval :)

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #4
        Re: HEM lukus

        Algselt postitas ranka
        Hmmm... Et HEM ei saanud serveriga ühendust, et saata koodid aga kuna koodi saatmine ebaõnnestus peab HEM sind aegunud trial versiooniks? :)

        Kui nii siis mina ei julge enne HEM'i kinni panna, kui serverid tagasi üleval :)
        Täpselt nii tundub see asi olevat, ma üldiselt ka HEM'i eriti tihti ei sulge, sellepärast ma siis vb 2 nädalase checki ohvriks jäingi.
        Loodame, et Sul siis HEM ei crashi, mul kohati juhtub ikka igasuguseid jamasi selle HUD'iga :)

        EDIT: HEM taas töökorras ning Trios 7 full ringi lauda NL50, läheb töiseks ;D

        Comment

        Working...