HEM hud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • arvamusliider
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 183

    #1

    HEM hud

    Ega midagi tähtsat polegi, aga...
    selline lugu, et liigutades hemi paneele üks ei liigu kaasa, kui kõik teised liiguvad.

    Muidugi ctrl-i all hoides saab sedagi liigutada, aga huvitab, kuidas ma selle üksiku lukku sain panna kogemata.




    Seda ka, et äkki on võimalik kuidagimoodi state kuvada ühesuurustes lahtrites (nagu excel). Ilus oleks, kui ülemised ja alumised oleks ühsteise all, aga jama selles, et osad ühekohalised teised kahekohalised numbrid.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: HEM hud

    Algselt postitas arvamusliider
    Ega midagi tähtsat polegi, aga...
    selline lugu, et liigutades hemi paneele üks ei liigu kaasa, kui kõik teised liiguvad.

    Muidugi ctrl-i all hoides saab sedagi liigutada, aga huvitab, kuidas ma selle üksiku lukku sain panna kogemata.
    Kas probleem on olnud pikemat aega? Ma mõtlen, et kas HEM'i ja pokkeritoa restartimine ei aita? Mul oli sama mure aga peale viimaste restarti mure kadus.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: HEM hud

      Aliustame algusest :)

      Mis on su HEM'i versioon? Viimane stabiilne HEM'i versioon on: 1.07 ja selle saad downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

      Kui versioon on sul vana, uuenda HEM ning anna teada, kas probleem lahenes.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: HEM hud

        Algselt postitas arvamusliider
        Sellisel juhul on hetkel vana versioon. Mingit automaatset teate saatmist meilile ei saa korraldada, kui uus versioon väljas?
        Nope. Neil on softi update notificiation todo listis viimased 12 kuud, nagu paljudki teised asjad. Aga ei saa vinguda, üldiselt on HEM teinud väga head tööd oma softi arendamises.

        Tõmba uus versioon ära, uuenda HEM ning anna tulemused.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: HEM hud

          Algselt postitas arvamusliider
          Jumal tänatud nüüd on asi korras. Igatahes peab meeldima, et HEM oma softi arendab ja to do list on olemas. Teab mida oodata.
          :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: HEM hud

            Algselt postitas arvamusliider
            Tra paneelid liikusid küll korraga, aga ikkagi on üks paneel kuidagi (1,5cm) nihkes võrreldes selle tärniga/notebookiga.
            Siis pane algul kõik paneelid kokku ning siis ava uuesti paneelid ja pane soovitud kohtadesse.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: HEM hud

              Palun ole nii kena, kui viitsid tee screen-shot ja postita siia.

              Comment

              Working...