Hei!
Viimasel ajal olen huvi tundnud AutoHotKey võimaluste vastu. Sestap tahakski teada teie, foorumiliikmete, arvamusi nende kohta - Kas kasutate? Kui jah, Millist ja Miks kasutate?
Viimasel ajal olen huvi tundnud AutoHotKey võimaluste vastu. Sestap tahakski teada teie, foorumiliikmete, arvamusi nende kohta - Kas kasutate? Kui jah, Millist ja Miks kasutate?
Comment