AutoHotKey - Kas? Millist? Miks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 16
    Räme Fish
    • Dec 2009
    • 20

    #1

    AutoHotKey - Kas? Millist? Miks?

    Hei!

    Viimasel ajal olen huvi tundnud AutoHotKey võimaluste vastu. Sestap tahakski teada teie, foorumiliikmete, arvamusi nende kohta - Kas kasutate? Kui jah, Millist ja Miks kasutate?
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: AutoHotKey - Kas? Millist? Miks?

    StarsHotkeys..kasutan, et lihtsam oleks multitableda ja vähem misclicke teha. Kasutan just hotkeys ja mitte tableninjat seepärast, et hotkeys on tasuta + kontrollin alati ise betsizingut (muidu tableninja paneb automaatselt ja see muudaks mind laisaks ja teeksin valesid betsizinguid)

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: AutoHotKey - Kas? Millist? Miks?

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      StarsHotkeys..kasutan, et lihtsam oleks multitableda ja vähem misclicke teha. Kasutan just hotkeys ja mitte tableninjat seepärast, et hotkeys on tasuta + kontrollin alati ise betsizingut (muidu tableninja paneb automaatselt ja see muudaks mind laisaks ja teeksin valesid betsizinguid)
      Kasutasin kunagi tableninjat ja see ikka ülinuts Starsis või FTP mängimiseks.

      Tabelninjas saab absoluutselt kõike ise seadistada, seega betsize jne on kõik seadistatavad. 24 lauas mängides on ikka üli nuts, näiteks kõike nutsim asi oli, et sai korraga kõik lauad sit out panna

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: AutoHotKey - Kas? Millist? Miks?

        ja kui master tilt on peal, saad ühe nupu liigutusega kõikides laudades allinni minna.

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #5
          Re: AutoHotKey - Kas? Millist? Miks?

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          ja kui master tilt on peal, saad ühe nupu liigutusega kõikides laudades allinni minna.
          freaky ei tohi näha seda posti

          Comment

          Working...