Camtasia hääl

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cutoff
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 106

    #1

    Camtasia hääl

    Hei,

    olen proovinud igatpidi aga videot tehes ja pärast vaadates on hääl väga vaikselt ( kõikjalt olen hääle max. peale pannud ), kasutan camtasia 5.1. Keegi teab kuidas kõvemaks saab?

    Tänud!
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Camtasia hääl

    Kui sa Camtasia avad siis avaneb ka see aken:
    Sul tõenäoliselt see suht nullis omadega


    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #3
      Re: Camtasia hääl

      Sama teema. See mis näitasid on samuti põhjas aga ei aita. :)

      Comment

      • cutoff
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 106

        #4
        Re: Camtasia hääl

        Mul aitasid lõpuks teised klapid, poole odavamad aga hääl ok

        Comment

        Working...