miski HUD vms programm

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    miski HUD vms programm

    omal mul miski crackitud Poker Office, aga pehmelt öeldes see proge suckib.. hea asi on see, et ta näitab muidu handi reitingut jooksvalt jne.. aga krdi java paneb arvuti hullult laggima kui mitmes lauas oled.. lisaks suudab ta triobeti klienti pange ajada suvalistel hetkedel... enda kohta jääb statistikat ka väheseks..

    ehk oskab keegi soovitada mõnda programmi triobeti ehk Prima võrgu jaoks.. võiks olla kas trial versioon või crackitud... hetkel osta veel ei plaani ühtegi neist.. aga tahaks oma 15eurise BRiga proovida nl10 laudades hakata ranka manuali järgi grindima.. ja siis tahaks puhast kena statsi ka enda kohta vaadata, et kus mis pahasti läheb või mida parandada...
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: miski HUD vms programm

    Hold'em manageril on 15 päevane trial. Peale seda saab osta Small stakes editioni 55$ eest või täisversiooni 70$ eest.
    PT3'l peaks olema kuu ajaline trial, hilisema ostuhinnakohta ei oska hetkel midagi öelda.

    Ja kui sul 15$ BR, siis Primas vist just loodi nl4 lauad. Proovi igaljuhul enne neid kui NL10-t, kus 1 cooler oleks sulle häving.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: miski HUD vms programm

      Andrese kommentaar ütleb kõik.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: miski HUD vms programm

        kas PT3 töötab triobetiga?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: miski HUD vms programm

          Algselt postitas Rage
          kas PT3 töötab triobetiga?
          Ei

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: miski HUD vms programm

            Algselt postitas ranka
            Ei
            aga HEM ja PT2?

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #7
              Re: miski HUD vms programm

              Algselt postitas Rage
              aga HEM ja PT2?
              HEM töötab PT2 peaks ka 100% kindel pole.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: miski HUD vms programm

                Algselt postitas Rage
                aga HEM ja PT2?
                HEM ja PT2 toetavad Primat ja üleüldse nood proged toetavad enamus pokkeritube ja võrgustikke. Seda ma ei oska öelda, miks PT3 on arengus nii maha jäänud ja nii aeglaselt täiendavad oma pokkeritubade valikut ???

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #9
                  Re: miski HUD vms programm

                  Algselt postitas -andres-
                  Hold'em manageril on 15 päevane trial. Peale seda saab osta Small stakes editioni 55$ eest või täisversiooni 70$ eest.
                  Täisversiooni hind on siiski $80.

                  Comment

                  Working...