Kuna nädala lõpuks läheb blokk enamusele saitidele peale ja Laksuamet hakkab trahvima netiühenduse pakkujaid, kes ei bloki... siis võiks siin arutada eri proxy lehtede teemal.
Kas keegi on ka testinud-kasutanud eri servereid ühenduse loomiseks? Kuna tunneling proxy puhul on serveriomanikul tihtipeale ligipääs ka sinu paroolidele siis peaks olema ka usaldusväärsem server selleks. Kuulaks hea meelega teiste kogemustest juttu eri võimaluste suhtes.
Kas keegi on ka testinud-kasutanud eri servereid ühenduse loomiseks? Kuna tunneling proxy puhul on serveriomanikul tihtipeale ligipääs ka sinu paroolidele siis peaks olema ka usaldusväärsem server selleks. Kuulaks hea meelega teiste kogemustest juttu eri võimaluste suhtes.
Comment