*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1471
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    No ma võtaksin ennekõike selle riski ja siis kui see ei toimi hakkaksin nende idikatega maadlema, sest oma raha peale sellist asja näha vist väike võimalus? Ega nad lollid pole- kui võimalus konfiskeerida midagi, siis seda ka tehakse.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #1472
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas widescreen Vaata postitust
      Selline küsimus, et kas moneybookersisse võib ainult ühelt endale kuuluvalt pankakontolt raha saata või võib julgelt ka teistelt kontodelt saata(seda tean, et võõra inimese pangakontolt ei või saata)? Kirjutasin ka moneyB supporti aga sealt ei ole mingit vastust tulnud.
      ikka see sama probleem:S sain küll lisada uue panga aga kui raha kanda tahan siis valikutesse ei tule seda uut panka.... äkki peab kuskil midagi kinnitama veel?

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #1473
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Mis pangast sa kanda tahad? Swedist saab ju ilma kuskile lisamata kanda..

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #1474
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Mis pangast sa kanda tahad? Swedist saab ju ilma kuskile lisamata kanda..
          soome nordeast... mul seal listis ainult swed ja konto nr ja asjad olemas aga vaatasin et kui swedist kanda kantakse see moneybookersi swed kontole(vist). support ka ei vasta mitte midagi:S

          Comment

          • Blacktor
            Jube Noob
            • Dec 2010
            • 112

            #1475
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Selline küsimus kui mul on Mb konto $... Ja ma tahan raha väljavõtta automaadist siis kui suur on see teenustasu mis läheb maha?
            Ja kas kõigisummade väljavõtmise puhul läheb alati samapalju maha v on sel hoopis mingi %?
            Ette tänades.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #1476
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
              Selline küsimus kui mul on Mb konto $... Ja ma tahan raha väljavõtta automaadist siis kui suur on see teenustasu mis läheb maha?
              Ja kas kõigisummade väljavõtmise puhul läheb alati samapalju maha v on sel hoopis mingi %?
              Ette tänades.
              1.99% + €1.8 väärtuses usde.

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #1477
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                oskab keegi mulle sellise moneybookersi supporti e-maili öelda, kust mulle vastatakse ka kunagi?

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #1478
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Ega sellist asja ei ole. Peab läbi veebi kontaktide seal vorme täitma ja siis ikka mõned päevad läheb tavaliselt.
                  Sinu asemel ma helistaks neile. +44 870 383 0232
                  Seal nad päris abivalmid ja saab päris kiirelt vastuse.

                  Comment

                  • no_limit
                    Jube Noob
                    • Mar 2009
                    • 139

                    #1479
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Tere.
                    Plaan tellida MB kaart. Aga ei taha väga siin seda 50+ lk teksti lugeda, seega vajan soovitusi (eelistatult põhjendatult) mis valuuta kaarti vms peaks tegema. MB põhikonto on $ (sellel mingit põhjust ei olnud, kui selle tegin). Tahaks teada, mis oleks soodsaim. Pangakono on mul SEB-s, kui see midagi tähendab.
                    Tänud!!

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1480
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Eestis ei ole vahet kas € või $. Poes makstes või automaadist raha võttes toimub mõlemal juhul ühekordne valuuta konverteerimine 1.99% summast. Vahe tekib kui sa tahad € kaardiga näiteks Rootsis maksta. Siis konverditakse $->€->SEK. Nii, et võta kaart samas valuutas mis kontogi.

                      Comment

                      • no_limit
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 139

                        #1481
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Kui mul on MB konto $ siis on poes maksmine suht halb, kui iga kord 2% läheb kaduma. kui saaks kontot euri kontoks teha kas siis kaoks igapäevane poeskäigul 2% raiskamine?

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #1482
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Vanasti võttis ka konto to card kursivahetus selle %, nüüd räägivad mõned siin, et ei võe üldse maksmisel vist, kui erinevad valuutad..

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #1483
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Viimati võtsin välja 10250(feed included) bahti, läks $335.99 (+ €1.8) - kurss ilma 1.8 feeta 30.5.
                            Maksin viimati kaardiga 7352 bahti, läks $236.94 - kurss 31.03.
                            Tegelik kurss tol päeval ~31.1.

                            Eestis töötab täpselt samamoodi.

                            Comment

                            • putukas
                              Räme Fish
                              • Apr 2011
                              • 4

                              #1484
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              väike probleem mb'ga. et soov saata raha mb kontole instaga, aga makset tehes ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #1485
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Algselt postitas putukas Vaata postitust
                                väike probleem mb'ga. et soov saata raha mb kontole instaga, aga makset tehes ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.
                                Viitenumber pane selgitusse kui ülekannet teed.

                                Comment

                                Working...