*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Divide03
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 77

    #151
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kui ma teen Depot U-netist MB, siis kas see on õige, et lähen MBsse--->> Upload Funds.... panen linnukese Bank transferile ---->> edasi valin Seb panga ja siseriiklik makse???

    Account holder: Moneybookers Ltd.
    Bank: Hansapank
    City/Town: Tallinn
    Account number: *************
    Account currency: EEK
    Reference: *******

    Topin need asjad sisse ja summa ja ongi olemas? ja kaua aega laheb, kui kontol umbes?

    Suured tänud ja sry kui võssa panen :D

    Comment

    • Tom
      Julm Donk
      • Nov 2009
      • 60

      #152
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas Tom Vaata postitust
      1 küsimus selle kaardi kohta. Seal kirjas, et Foreign exchange 1.99% ja peab valima kaardi valuuta aga EEKi loomulikult valida ei saa. Kui eestis maksta/automaadist välja võtta siis läheks igakord 2% kuigi konto enda valuuta on EEK?
      Sain siis eelnevale küsimusele jaatava vastuse. Tekkis idee et võibolla kasutab või oskab keegi soovitada mõnda teist Moneybookersi sarnast saiti, kust saab endale põhimõttelt sama kaardi tellida, kuid mille teenustasu ei oleks või siis oleks tunduvalt väiksem? 2% on pisut palju ja 20% tulumaksu võitude pealt maksmine ei kõla ka just väga hästi.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #153
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas Tom Vaata postitust
        Sain siis eelnevale küsimusele jaatava vastuse. Tekkis idee et võibolla kasutab või oskab keegi soovitada mõnda teist Moneybookersi sarnast saiti, kust saab endale põhimõttelt sama kaardi tellida, kuid mille teenustasu ei oleks või siis oleks tunduvalt väiksem? 2% on pisut palju ja 20% tulumaksu võitude pealt maksmine ei kõla ka just väga hästi.
        No tegelikult on see fikseeritud summa, mis sa maksad, kui raha välja võtad ja kui sa võtad 250€ korraga, siis maksad 0,7% ainult. Kuna kaart on ülemaailmne ja ma saan aru et see on igalpool sama summa, siis võrdluseks Swedbankis maksad välismaal raha välja võttes 30 EEK+2,5% summast teenustasudeks.

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #154
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          No tegelikult on see fikseeritud summa, mis sa maksad, kui raha välja võtad ja kui sa võtad 250€ korraga, siis maksad 0,7% ainult. Kuna kaart on ülemaailmne ja ma saan aru et see on igalpool sama summa, siis võrdluseks Swedbankis maksad välismaal raha välja võttes 30 EEK+2,5% summast teenustasudeks.
          Kas sa oled ise võtnud ja kinnitad seda, et ainult 0.7%?
          Mulle tundub, et currency exchange fee 1.99% tuleb siiski maksta, kui MB konto $ ja välja võtad EEK (kas siis ATMist või poes makstes). Lisaks veel fix fee ATMis 1.8EUR.

          Moneybookers Prepaid Mastercard:
          Paying in shops, restaurants or online FREE
          Foreign exchange 1.99%
          ATM charge per withdrawal 1.80 EUR
          Annual card membership 10.00 EUR

          Ainuke lohutus on, et Netelleri hinnad on veel kallimad.

          NETELLER prepaid Mastercard:
          Paying in shops, restaurants or online FREE
          Foreign exchange 2.95% (VIPile 1.5%*)
          ATM charge per withdrawal 4.00 EUR
          Annual card membership 15.00 EUR (?)

          * The conditions for obtaining a VIP account are that you transfer for a minimum of $6000 for 3 consecutive months. To retain a VIP account you have to transfer a minimum of $3000 monthly.

          Kunagi peeti Netellerit natuke usaldusväärsemaks, sest oli kauem turul olnud, aga praegu vist vahet pole?

          Mina näen suuremate puudustena seda, et pole PIN kalkulaatorit, samuti et ei saa deposiiti panna e-walletis olevat raha. VIPidele vist ikka MB pakub seda PINkalkulaatorit?
          Last edited by kilu6; 13.03.10, 00:09.

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #155
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Nii kaua kui meie riigis veel EUR käibel pole, peame igal juhul selle kaardi kasutamise eest teenustasusid maksma.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #156
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Ma võtsin selle "ATM charge per withdrawal 1.80 EUR", et kui see tasu on fikseeritud olenemata väljavõetavast summast, siis maksimumi välja võttes on see summa 0,7%. Vähemalt niimoodi ma välja lugesin, kui kaardi tegin.

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #157
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Njah aga siis peaks ju € välja võtma. (või seda valuutat, mis MB's on)

                Comment

                • blah
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 185

                  #158
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  kuidas limiitide suurendamine käib, et rohkem kui 200 euri saaks ATMist?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas Kris
                    päris secure värk kui kaart postkasti tuleb? Konto peab siis tühi olema kui enne kaarti tellid vms
                    Kaarti pead aktiveerima ning kaart + PIN tulevad eraldi kirjadena eriaegadel.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #160
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas taasver Vaata postitust
                      Njah aga siis peaks ju € välja võtma. (või seda valuutat, mis MB's on)
                      Kui sul konto EURis ja näiteks Soomes välja võtad, siis ei peaks tõesti valuutavahetustasu maksma.

                      Aga kui mängid USD pokkeritoas ja MB on EURis, tuleb see valuutavahetustasu maksta ikkagi sel hetkel, kui pokkeritoast välja MBsse kannad:)

                      Comment

                      • mass
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 80

                        #161
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Tere!

                        Lasin hiljuti oma EEK konto kinni panna ja tegin uue, USD konto sedapuhku.
                        Et kuna meil VEEL eurosid käibel pole siis dollarites ilmselt mõtekam teha, kuna enamus pokkerisaite on samuti dollarites ja seega nende vahel rahaliigutamise eest siis maksma ei pea, ning Eestis selle MB kaardiga makstes või raha välja võttes pole suurt vahet kas on dollarites või eurides, teenustasu läheb ikka... Kui eur tuleb, siis võib ju jälle uue konto teha ...

                        Vist toimisin õigesti?

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #162
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Ma usun, et kui euro tuleb, siis MB on piisavalt mõistev, et lubab selle konto default valuuta ka ilma uut kontot tegemata ära muuta. See oleks mõistlik, päris pead ei anna muidugi.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #163
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            no samas kui konto on tehtud usd, siis pole nagu mida muuta, st põhjust miks muuta euro tuleku puhul...

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #164
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Ma hetkel sain vahetatud valuuta.

                              Contact - > e-mail suppor - > My profile - > I want to change the currency of my Moneybookers account

                              Ja muutis EEK to USD.
                              Last edited by teerajaja; 14.03.10, 21:32.

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #165
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                                Ma hetkel sain vahetatud valuuta.

                                Contact - > e-mail suppor - > My profile - > I want to change the currency of my Moneybookers account

                                Ja muutis EEK to USD.
                                Järelikult polnud sa seal enne rahasid liigutanud.
                                Mul igatahes teatab selle peale: Your currency cannot be changed because your account has transaction history.

                                Comment

                                Working...