*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • minbetmillionaire
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 363

    #2236
    Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

    Kellelgi täna või lähiajal Skrilli kaardiga automaadist raha väljavõtmisel probleeme pole olnud?

    E: hakkas funkama
    Last edited by minbetmillionaire; 26.11.14, 17:44.

    Comment

    • Blacktor
      Jube Noob
      • Dec 2010
      • 112

      #2237
      Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

      Kas lihtsalt sellepärast ,et ma Skrillis kontot oman läheb mingi hooldustasu maha? Nimelt mul ei ole uut Skrill kaarti tellitud ja vana on ammu kadunuks kuulutatud. Aga täna läks siis selline asi maha.

      03/03/2014 00:23 Fee Annual maintenance fee Processed 0.00 -13.78


      Peabki nii olema v :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2238
        Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

        Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
        Kas lihtsalt sellepärast ,et ma Skrillis kontot oman läheb mingi hooldustasu maha? Nimelt mul ei ole uut Skrill kaarti tellitud ja vana on ammu kadunuks kuulutatud. Aga täna läks siis selline asi maha.

        03/03/2014 00:23 Fee Annual maintenance fee Processed 0.00 -13.78


        Peabki nii olema v :D
        Järelikult sul on leping tehtud ja aastane makse võeti maha

        Comment

        • Blacktor
          Jube Noob
          • Dec 2010
          • 112

          #2239
          Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

          Mul on aastaid konto olnud aga selline asi juhtub esimest korda, Lihtsalt huvitab mis see olla võiks.
          Kirjutasin ka neile aga noh teada on see ,et seal tuleb vastus kuu pärast :D.
          Kuupäev on muidu see mil mul kaart oli kunagi tellitud aga aasta eest ma selle kadunuks kuulutasin muidu.
          Last edited by Blacktor; 28.11.14, 09:17.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2240
            Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

            Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
            Mul on aastaid konto olnud aga selline asi juhtub esimest korda, Lihtsalt huvitab mis see olla võiks.
            Kirjutasin ka neile aga noh teada on see ,et seal tuleb vastus kuu pärast :D.
            Kuupäev on muidu see mil mul kaart oli kunagi tellitud aga aasta eest ma selle kadunuks kuulutasin muidu.
            Öeldi, et see on kaardihooldustasu. Skrillis on iga-aastane kaardihooldustasu, mille suurus on kümme eurot (praeguse kursiga 12 kopikatega USD). Veendu, kas Skrillis on kaart ikka kinni pandud.

            Kui näitab, et kaart on kinni, siis nõua hooldustasu tagasi. Kui panid kinni, aga näitab, et ei ole kinni, siis nõuaksin ka. Kui ei pannud kinni, siis ei ole midagi teha. Jääb kaks õllet joomata.

            Comment

            • Blacktor
              Jube Noob
              • Dec 2010
              • 112

              #2241
              Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

              Kaart on kinni jah kirjutasin neile juba. Avades Skrill Cardi koha on võimalik vaid uut tellida.
              Ja no õlled sellepärast nüüd kül joomata jää
              Last edited by Blacktor; 28.11.14, 11:06.

              Comment

              • Blacktor
                Jube Noob
                • Dec 2010
                • 112

                #2242
                Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                Skrilli Supprt on ikka mega kiire esimesest kirjast on 2 nädalat möödas teisest nädal.
                Ega nad vist kavatsegi vastata.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #2243
                  Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                  Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                  Skrilli Supprt on ikka mega kiire esimesest kirjast on 2 nädalat möödas teisest nädal.
                  Ega nad vist kavatsegi vastata.
                  Ma üle 1.5 aasta vastust oodanud et miks ma uusi pilte ei saa saata et kaarti teha :D

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #2244
                    Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                    Helistage mitte ärge kirjutage.. kirjad võivad kuskile spami kasti minna.

                    Comment

                    • Blacktor
                      Jube Noob
                      • Dec 2010
                      • 112

                      #2245
                      Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                      Neile Skypeda on võimalik?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2246
                        Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                        Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                        Neile Skypeda on võimalik?
                        Lisa Skype raha ja helista läbi Skype´i.

                        Comment

                        • Viiidrik
                          Jube Noob
                          • Dec 2009
                          • 128

                          #2247
                          Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                          Eriti tobe olukord, tellisin uue kaarti, kuna eelmine kadus ära. Aga ma ei saa uut kaarti kinnitada oma kontol, kuna seal näitab ikka veel eelmise kaarti andmeid ja , et see on kehtiv kuni 2017. On kellegil veel juhtunud nii?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2248
                            Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                            Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
                            Eriti tobe olukord, tellisin uue kaarti, kuna eelmine kadus ära. Aga ma ei saa uut kaarti kinnitada oma kontol, kuna seal näitab ikka veel eelmise kaarti andmeid ja , et see on kehtiv kuni 2017. On kellegil veel juhtunud nii?
                            Kõne klienditoele ning tõenäoliselt saad oma mure lahendatud järgneva viie minuti jooksul.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #2249
                              Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                              Irw , peale 1.5 aastat võtsid nad mu vanad pildid vastu ja sain juba kaardi kätte :D rofl

                              Comment

                              • brihood
                                Julm Donk
                                • Mar 2015
                                • 27

                                #2250
                                Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                                Mulle saadeti skrilli 4-5 päeva tagasi 60 eur. Historys ilusti olemas ka, et 60 eur tulnud, kontojääk aga 50 eur. 10 eurut kadunud ma ei tea kuhu. Saatsin kohe meili, praeguseks üle poole nädala möödas, mitte ühtegi vastust. Ei ühtegi meili ega teadet ka, et teie 10 eur võtsime. Skrilli konto olnud ca 5 aastat, kindlasti ka varem sealt raha niisama ära haitunud, aga tihtipeale seda ei märkagi. Historysse enamasti kui nad lihtsalt midagi maha võtavad ühtegi märget ei tule.

                                Comment

                                Working...