PT3 HUD-i mahutamine Toweri minitables

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #1

    PT3 HUD-i mahutamine Toweri minitables

    Tere,

    tekkis päris karm probleem, nimelt ei oska ma mitte mingit head konfi varianti leida, kuhu ära mahutada HUD-i statistika Toweri minitable puhul. Igat moodi jääb ette ja lisaks on juba kolme laua puhul akende vahetamine raskendatud ja vahel jookseb täitsa kokku mõni aken paariks sekundiks.

    Häid ideid? Äkki kellelgi on leiutatud mõni hea paigutus ja konf, mida tahaks screenshoti kujul teistelegi jagaga :)
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: PT3 HUD-i mahutamine Toweri minitables

    Algselt postitas zyxxx
    Tere,

    tekkis päris karm probleem, nimelt ei oska ma mitte mingit head konfi varianti leida, kuhu ära mahutada HUD-i statistika Toweri minitable puhul. Igat moodi jääb ette ja lisaks on juba kolme laua puhul akende vahetamine raskendatud ja vahel jookseb täitsa kokku mõni aken paariks sekundiks.

    Häid ideid? Äkki kellelgi on leiutatud mõni hea paigutus ja konf, mida tahaks screenshoti kujul teistelegi jagaga :)
    Täna panen,

    HEMi loengu üles, sesl on ka screenshotid ja failid, ainult PT3 kohta ei oska pead anda, kas töötavad >:(

    Saame katsetada, kui aega leian.

    Parimat,

    Tigrano

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: PT3 HUD-i mahutamine Toweri minitables

      Algselt postitas zyxxx
      Tere,

      tekkis päris karm probleem, nimelt ei oska ma mitte mingit head konfi varianti leida, kuhu ära mahutada HUD-i statistika Toweri minitable puhul. Igat moodi jääb ette ja lisaks on juba kolme laua puhul akende vahetamine raskendatud ja vahel jookseb täitsa kokku mõni aken paariks sekundiks.

      Häid ideid? Äkki kellelgi on leiutatud mõni hea paigutus ja konf, mida tahaks screenshoti kujul teistelegi jagaga :)
      Suur sul monitor muidu on?

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #4
        Re: PT3 HUD-i mahutamine Toweri minitables

        Algselt postitas BuildUp
        Suur sul monitor muidu on?
        1400 x 1050 15"

        Comment

        Working...