*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1321
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Tõmbasin PT4 endale aga probleem selline et see programm ei tunne minu arvutis osasid pokkerisaitte ära.Ütleb näiteks "No Microgaming skins found on this computer" . Tundub et probleem on ainult Eestis legaalsete pokkeritubadega, sest Everesti ja Carboni tunneb ära , aga Triot, Olympsi ja Starsi väidab mitte olevat minu arvutis. Milles probleem?
    Probleem on selles, et need on väikesed või vähe levinud pokkeritoad maailma mastaabis ning PT4-le ei ole salvestatud nende tubade sätteid.

    Selleks, et asi tööle hakkaks peaksid otsima hand history kaustad käsitsi üles ja need PT4-le ette söötma.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #1322
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Pt3 ei arvesta Everestis turnade buyinne, graafik tõuseb kyll ilusti püstloodis aga kahjuks ei kajasta reaalsust. Saab seda kuidagi parandada?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1323
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Ei ole everestiga kogemust, siinkohal aitab sind google rohkem kui meie foorum.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #1324
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Probleem on selles, et need on väikesed või vähe levinud pokkeritoad maailma mastaabis ning PT4-le ei ole salvestatud nende tubade sätteid.

          Selleks, et asi tööle hakkaks peaksid otsima hand history kaustad käsitsi üles ja need PT4-le ette söötma.
          PS saveb ilusti käsi kausta, sealt on ka võimalik manual import teha to PT4 ja kuvab kogu statistikat nagu peab, aga no automaatselt ta sellega mul hakkama ei saa. Ei detecti ära kuidagi, olenemata sellest, et olen käsitsi kõik kaustad ära sättinud. Auto importima ei hakka, HUDi ka ei ilmu. sup ma tegema pean?

          Comment

          • phenomenon
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 196

            #1325
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Microgamingu turnalaudadesse ei ilmugi HUDi . Vähemalt PT4ga.

            Comment

            • vilistaja
              Jube Noob
              • Nov 2009
              • 148

              #1326
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Selline küsimus tekkis, et kas pokertracker 3- ega saab kuidagi pidi käsi exportida koos statidega ka. Või tuleb käe postitamiseks ikka kõiks statsid manuaalselt juurde kirjutada?

              Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1327
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
                Selline küsimus tekkis, et kas pokertracker 3- ega saab kuidagi pidi käsi exportida koos statidega ka. Või tuleb käe postitamiseks ikka kõiks statsid manuaalselt juurde kirjutada?
                IMO stattidega postitamine on väga halb harjumus.

                Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
                Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?
                Jään vastuse võlgu :(

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1328
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
                  Teine küsimus seotud sama teemaga, et kui pokertrackeri hand replayd vaatan ja ka sinna state kuvan, siis kas seal ta näitab neid selle info põhjal mis tolleks ajaks oli või siis kui olen vastasega hiljem veel 100 kätt mänginud siis arvestab seda infot ka?
                  pead ei anna, aga minu arust arvestab ka hilisemaid käsi.

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #1329
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    Kas IPadi/Iphoneiga mängitud käed ka kuidagi PT3-e saaks panna?
                    PT3 for IPad?

                    Comment

                    • Jazzyl
                      Jube Noob
                      • Feb 2012
                      • 142

                      #1330
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      PT4 ei taha mingil põhjusel mu käsi importida.
                      Valisin kausta ära kus käed on, ja selle peale andis kirja:

                      Import complete. 0 hands in 370 files were imported. (0 errors, 0 duplicates)

                      // Ja millegi pärast kõik käed on .text dokument.. ehk selle viga?

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #1331
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        iPoker: Error: Player chip-count does not make sense
                        See lause tegi tuju nii heaks.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #1332
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Ei viitsi teemat sõtkuma hakata, olen nii laisk. Aga kuidas PT4-s saada see ära, et kui teed note, paned värvi külge, et kogu hudi kast ei läheks seda värvi. Tnx.

                          Comment

                          • Matu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 284

                            #1333
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            kas PT4-l on ka trial ja kas ma saan seda kasutada kui mul on juba pt3 arvutis ja trial l2bi lastud?

                            Comment

                            • vilistaja
                              Jube Noob
                              • Nov 2009
                              • 148

                              #1334
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Keeruline küsimus nüüd, kuidas lahendada oma probleemi. Mureks see, et kui märgistan käe mängides ära ja pärast raporti kaudu selle välja otsin ning analüüsin läbi, siis kuidas teda nüüd analüüsituks märkida nii, et ta mul raporti alt enam välja ei tuleks? Loodan, et küsimus arusaadav.

                              Comment

                              • bJako
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 114

                                #1335
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...
                                PT lehel logisin sisse (mingi PT forumi kontoga)
                                Avasin oma Order History - see oli tühi (sest tellisin mingi teise emaili aadressiga kunagi)
                                aga seal on Link Previous Orders
                                sinna sisestasin meili, mille abil tellisin omal ajal, PT3 reg koodi jne. Btw, meiliaadressi sain teada PT Help, About abil!
                                Leidiski üles ja pakkus ugrade -70%
                                Kuna mul oli Small takes, siis :
                                Subtotal:$59.99
                                Savings:$41.99
                                Total:$18.00 USD

                                Aga kas on vaja/mõtet? ilmselt muidugi millalgi vana support ja arendus lõppeb...

                                Comment

                                Working...