*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1291
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    3.12.1 vist ja pokerstarsis.
    Kõige uuem PT3 versioon on v3.13.7 beta ja selle saad tõmmata SIIT.

    Tõmba uus versioon, installeeri ja anna teada, kas said probleemist jagu.

    Comment

    • Jazzyl
      Jube Noob
      • Feb 2012
      • 142

      #1292
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kõige uuem PT3 versioon on v3.13.7 beta ja selle saad tõmmata SIIT.

      Tõmba uus versioon, installeeri ja anna teada, kas said probleemist jagu.
      Sain korda.
      Tänud ranka!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1293
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Yw, edu turniiridel! :)

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #1294
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          mõtlesin ka siis selle PT3-e ära testida. kas soovitate 3.12.1 versiooni või 3.13.8 BETA. üldiselt beta versioonid on buge täis. kuidas PT3-ga on ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1295
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            mõtlesin ka siis selle PT3-e ära testida. kas soovitate 3.12.1 versiooni või 3.13.8 BETA. üldiselt beta versioonid on buge täis. kuidas PT3-ga on ?
            Alati kasuta kõige viimast versioon! PT3 beetad ei ole reeglina bugised nagu HEM'i omad ning 99.999% ajast kasutangi ainult betasid.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1296
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Alati kasuta kõige viimast versioon! PT3 beetad ei ole reeglina bugised nagu HEM'i omad ning 99.999% ajast kasutangi ainult betasid.
              ok tänud. kas ma saan hem archive failid lihtsalt PT-sse imoprtida või pean mingeid ime trikke seal veel tegema?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1297
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                ok tänud. kas ma saan hem archive failid lihtsalt PT-sse imoprtida või pean mingeid ime trikke seal veel tegema?
                Piisab HEM arhiivist aga, et oleksid 100% kindel siis ma expordiksin HEM käed ja impordiksin PT3-ega.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #1298
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  mõtlesin ka siis selle PT3-e ära testida. kas soovitate 3.12.1 versiooni või 3.13.8 BETA. üldiselt beta versioonid on buge täis. kuidas PT3-ga on ?
                  Hetkel on see BETA versioon välja antud põhiliselt zoom pokkeri pärast, bugisid ei ole täheldanud.

                  Comment

                  • vilistaja
                    Jube Noob
                    • Nov 2009
                    • 148

                    #1299
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    Kammisin foorumit nats ja ei leidnud lahendust.

                    Kuidas panna poker tracker 3 näitama, kuhugi laua nurka laua kohta käivaid state? A. la Avg. pot ja palju floppi vaadatakse. Loodan, et arusaadav mida saavutada tahan.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1300
                      Kuidas seadistada keskmisi statte PT3-es

                      Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
                      Kammisin foorumit nats ja ei leidnud lahendust.

                      Kuidas panna poker tracker 3 näitama, kuhugi laua nurka laua kohta käivaid state? A. la Avg. pot ja palju floppi vaadatakse. Loodan, et arusaadav mida saavutada tahan.
                      Tee nii:
                      1. PT3 > Configure > Configure HUD
                      2. vali «Profile», mida soovid muuta
                      3. määra uue statistika grupi nimi ja vali «Show» menüüst: «Table Averages: Show on Table»
                      4. vajuta nupule «New»
                      5. klõpsa äsja loodud statistika grupil
                      6. vali lahter «Stats»
                      7. lisa need statid, mida soovid. Sinu näite puhul VP$IP

                      Soovitan keskmistel stattidel, näiteks VP$IP ka lisada värvid. Näiteks: 0-16 on punane, ülejäänud ajal must. See on hea laudade valikul - 0 kuni 16 VP$IP-ga lauas keskmine stat muutub punaseks ja hakkab paremini silma, et nüüd on aeg too laud sulgeda ja valida uus.

                      Comment

                      • Arcticman
                        FPP Pro
                        • Apr 2009
                        • 208

                        #1301
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Kas PT3'l on stat BB left vms, kammisin tükkaega aga ei leidnud seda.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1302
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
                          Kas PT3'l on stat BB left vms, kammisin tükkaega aga ei leidnud seda.
                          Minu teada ei ole.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #1303
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Kellegil on juhtunud, et PT3 tõmbab arvuti lambi hetkel keset sessi täiesti kooma ja siis crushib? Mul mingi viimased 4-5 päeva see põhiteema, mingi errori viskab ka korra ette, aga see käib nii kiirelt läbi, et ei jõua lugeda mis seal kirjas.


                            // The Hud was unable to connect to configured databases. Please check your settings.

                            Peale seda viskab mingi runtime errori ja paneb Pt kotti.
                            Last edited by mislinn; 22.07.12, 11:56. Põhjus: lisasin errori

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #1304
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Mul vahel kisub ikka korralikult kooma, kõik prosed on graafiku peal punases ja midagi teha ei lase, võibolla peaks hausekeepingut tihedamalt tegema?
                              Ja peale viimast starsi update ei saa zoomis hudi käima enam, teistes laudades on olemas.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1305
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Mul PT3 isegi vana risuga ja läppariga alati ideaalselt töötanud ning andmebaasid olid väga suured. Kümneid tuhandeid turniire, miljoneid käsi.

                                Comment

                                Working...