*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1036
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    kui ostsin toote subscriptioni (table selector vms) läbi MB, siis saan selle läbi MB ära ka canceldada eks? PT3 konto alt ei leidnud sellist võimalust. pmst ei taha uue kuu eest seda raha välja käia, sest ta peaks automaatselt raha võtma kontolt peale igat kuud.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1037
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Selline probleem.

      Soetasin pokkeri jaoks eraldi arvuti. Installisin PT3 peale. Full Tilt töötab normaalselt ja impordib käsi/kuvab HUDi aga Pokerstarsis ei saa käsi importima.

      Kui panen Auto Impordi tööle siis näitab:
      Pokerstars: Hand oberved but not imported

      Siiani mängisin läpparis ja polnud kordagi PT3ga probleeme. Endal juhe koos täiesti, need help.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1038
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Selline probleem.

        Soetasin pokkeri jaoks eraldi arvuti. Installisin PT3 peale. Full Tilt töötab normaalselt ja impordib käsi/kuvab HUDi aga Pokerstarsis ei saa käsi importima.

        Kui panen Auto Impordi tööle siis näitab:
        Pokerstars: Hand oberved but not imported

        Siiani mängisin läpparis ja polnud kordagi PT3ga probleeme. Endal juhe koos täiesti, need help.
        Kuna kliendiks PokerStars.EE siis pead talle ise näitama koha kätte kus importida.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1039
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Kuna kliendiks PokerStars.EE siis pead talle ise näitama koha kätte kus importida.
          Jah, selle olen juba ära teinud, aga ikka jamab.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1040
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            loll küsimus aga stars ikka käsi salvestab?

            Comment

            • JaanusX
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 392

              #1041
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Kas saan arvutit vahetades seda PT3e 60 päeva trialit uuesti kasutada oma starsi kontoga või on vaja uus kasutaja teha?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1042
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                jah saad

                edit: format aitab ka

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #1043
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  loll küsimus aga stars ikka käsi salvestab?
                  Jah, Stars peaks käsi ikka salvestama - linnuke on seal kastis olemas.

                  Täna lasin PSi kliendi maha ning PT3/Postgres ka ja installisin kõik uuesti peale. Nüüd on selline seis, et osad käed importis sisse (9tk) ja ülejäänud jäid välja. 3 laual proovisin asju seadistada ja ühel kolmest hakkas isegi HUDi kuvama. Samas FTP töötab ikka ilusti, ilma probleemideta.
                  PT3 screenshot kust on näha, et osad käed importis sisse.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #1044
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    proovi manual importi, mina ainult seda kasutangi

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #1045
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      proovi manual importi, mina ainult seda kasutangi
                      See ei ole just kõige parem lahendus.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #1046
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        ei ole küll aga kas ta niimoodi leiab käed üles?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1047
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Jah, Stars peaks käsi ikka salvestama - linnuke on seal kastis olemas.

                          Täna lasin PSi kliendi maha ning PT3/Postgres ka ja installisin kõik uuesti peale. Nüüd on selline seis, et osad käed importis sisse (9tk) ja ülejäänud jäid välja. 3 laual proovisin asju seadistada ja ühel kolmest hakkas isegi HUDi kuvama. Samas FTP töötab ikka ilusti, ilma probleemideta.
                          PT3 screenshot kust on näha, et osad käed importis sisse.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Uuenda PT3 ära. Minul on versioonis v3.09 beta. See võib aidata.

                          Comment

                          • Fleg
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 36

                            #1048
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Jah, selle olen juba ära teinud, aga ikka jamab.
                            Kas keel on ikka inglise mitte eesti?Vahepeal keelt pole muutnud.Kas kaustad ikka õiges kohas kuhu käed sisse lähevad ja pärast protsessed hands paneb.vaata ,et need kaustad ei oleks ühe kausta all ka muidu hakkab topelt lugema.Mul oli ka alguses starsiga mingi jama aga panin ise kaustad ja asjad manuaalselt paika.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1049
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Uuenda PT3 ära. Minul on versioonis v3.09 beta. See võib aidata.
                              Installisin v3.09 aga ei muutunud midagi.

                              Nüüd on juba konkreetne hämming - allolevalt pildilt võib näha, et PT3 väitel ei ole Pokerstars üldse installitud, aga samas observed hande impordib sisse?!?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Lisaks veel see, et Pokerstarsis on HH ette linnuke tehtud,

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              aga kui ma seda kausta vaatan, siis on see täiesti tühi.

                              Mul aju enam ei tööta täna, homme pusin edasi. Kui kellelgi ideid on siis tulistage.

                              PS: Kas OS ei saa viga olla, siiani kõik arvutid XP peal jooksnud, aga nüüd WIN7? Äkki sellest mingi ebakõla?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1050
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Installisin v3.09 aga ei muutunud midagi.

                                Nüüd on juba konkreetne hämming - allolevalt pildilt võib näha, et PT3 väitel ei ole Pokerstars üldse installitud, aga samas observed hande impordib sisse?!?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Lisaks veel see, et Pokerstarsis on HH ette linnuke tehtud,

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                aga kui ma seda kausta vaatan, siis on see täiesti tühi.

                                Mul aju enam ei tööta täna, homme pusin edasi. Kui kellelgi ideid on siis tulistage.

                                PS: Kas OS ei saa viga olla, siiani kõik arvutid XP peal jooksnud, aga nüüd WIN7? Äkki sellest mingi ebakõla?
                                Muuda HH fodler ära. See koht, kus on "blured" seda mul üldse ei ole piisab kui viimane kataloog on HandHistory. Vaata äkki siis hakkab tööle.

                                Comment

                                Working...