Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***
Siis mu enda viga. Üritasin ka googeldada aga vastust ei leidnud. Õigemini ei oska sellist nõmedat probleemi spetsiifiliselt otsidagi :)
EDIT: aga kui popui avad kas see jääb siis seisma või kaob ära kui HUD statte uuendab?
Siis mu enda viga. Üritasin ka googeldada aga vastust ei leidnud. Õigemini ei oska sellist nõmedat probleemi spetsiifiliselt otsidagi :)
EDIT: aga kui popui avad kas see jääb siis seisma või kaob ära kui HUD statte uuendab?
Comment