*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tosin
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 9

    #646
    Probleem HUD'iga

    Mängin PokerStarsis. Kasutan PT3.
    Cash laudades näitab eelmise käe kaarte ja laua üleval keskel (pot kohal) on ka PT icon, kust saab valikuid teha.
    Statse aga lauas ei näita.
    Turniiridel ei reageeri HUD aga üldse. (45-man sng)

    Eelpool jutust ei sõelunud midagi tarka selle kohta välja. Kas oskab keegi midagi öelda?

    Comment

    • pukkmaster
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 126

      #647
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Pean valima pokerstrategy'st pokkeri toa, aga tahan, et poker trackerit saaks kasutada seal, kas bet365 pokkeris saab seda teha ?

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #648
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas mislinn
        Selline värk, et tahaks oma jaanuari üldgraafikut näha, aga ei jaga biiti, nimelt mängisin starsis ja cakes korraga ja suudan ainult eraldi graafikuid välja tuua. On see üldse võimalik?
        kui sul site filtreid peal ei ole, siis peaks üldgraafiku kuvama.

        Comment

        • pukkmaster
          Jube Noob
          • Sep 2009
          • 126

          #649
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          mängin partypokeris, mõnes lauas näitab statse õigeid õige inimese peal, ja siis mõnes vale inimese peal ja kui pärast näitab win handi ja muckitud hande valede inimeste kohal. väga ebamugav ja vastik,pean alati käsitsi ise lauas ära muutma selle ?

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #650
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Mängisin täna üle 2 kuu Starsis paar sngd ja tahtsin tulemusi näha PT3-st, aga ei näinud. Joon läks otse alla. Cashis on kõik korras. Nimi on paigas, mida ma muutma/seadistama peaksin, et tulemusi näeksin?

            Comment

            • Tosin
              Räme Fish
              • Apr 2009
              • 9

              #651
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas $Lauri$
              Mängisin täna üle 2 kuu Starsis paar sngd ja tahtsin tulemusi näha PT3-st, aga ei näinud. Joon läks otse alla. Cashis on kõik korras. Nimi on paigas, mida ma muutma/seadistama peaksin, et tulemusi näeksin?
              Varasematest postidest lugesin välja, et PT3'es tuleb SNG'de tulemused manuaalselt sisestada. Menüüs vastav koht olemas.

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #652
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Kas ma kuidagi PT3-e starsi euro laudu ka jälitama saan panna? Manual import ka ei aita, ei loe välja neid käsi.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #653
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  ei soovita uut update tõmmata, mul ei tulnud hud enam ette-õnneks oli vana update alles ja nyyd funkab uuesti

                  Comment

                  • olympus999
                    Jube Noob
                    • Oct 2009
                    • 137

                    #654
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kas on võimalik seadistada HUD nii, et ta näitab ka kuidas action on floppini, turnini või riverini kulgenud(kes raisib, kes callib, kes bettib jne)?
                    Mure selles, et kui kusagil 16 lauda mängida cashi, siis ei jää kõik action meelde.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #655
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas pukkmaster
                      Pean valima pokerstrategy'st pokkeri toa, aga tahan, et poker trackerit saaks kasutada seal, kas bet365 pokkeris saab seda teha ?
                      IMO bet365.com üleüldse eestlased ei saa mängida.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #656
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Tosin
                        Varasematest postidest lugesin välja, et PT3'es tuleb SNG'de tulemused manuaalselt sisestada. Menüüs vastav koht olemas.
                        Eeldan, et tulemusi saab muuta Tournament - enter results, aga rohkem ma küll midagi teha ei oska. Seal ei saa lihtsalt midagi muuta(või ma ei oska). Mängin 180 man sngsid. Kuskil mingit õpetust pole?

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #657
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Leidsin stattidest "Fold BB to steal" ning "Fold SB to steal" Kas on ka SB ja BB ühine fold to steal statt olemas ja kas neid üldse peaks/võiks ühise stati alt vaadata?

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #658
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Tere
                            Leidsin siit sellise layouti mis tundub päris hea aga see downloadi link ei tööta :(
                            Kui kellegil midagi sarnast ja viitsib siis võiks netti laadida ja lingi panna siia :)

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #659
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

                              Tänud, Variatsioon!

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #660
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Kuidas saab PT3 hudi jagada selliselt, et keskele saaks jätta mängija avatari, üles üks rida statte ja alla teine. Sisuliselt siis, et kuidas saaks hudi jagada blokkideks?

                                Tänud, Variatsioon!
                                teed lihtsalt mitu eri HUDi.. :)

                                HUD conf-> groups -> new -> show for evreyone

                                yw.

                                Comment

                                Working...