*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #601
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Command promptilt lased selle käima.

    Comment

    • Purz
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 328

      #602
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      PokerTracker has just experienced a fatal error.
      In order to help us improve PokerTracker 3 please enable logging, reproduce the crash, and then submit a Support Request. Attach the PokerTracker.log file and the crash log file (C:\Users\user\PokerTracker v3.00 beta 30.1-Crash_20100115.log) as well as a description of what you were doing when the crash happened.
      See Submitting a Bug Report for more information.


      Mul viskab koguaeg sellist errorit. Mingi 15-30 minutit on PT3 lahti ja siis lambist fatal error olenemata sellest, kas ma tol hetkel üldse trackeris miskit teen. Kellegil veel selline probleem esineb?

      Comment

      • bubba
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 434

        #603
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        mul on ka sama kirja visanud ette, ei tea kas täpselt sama nriga , aga seda juhtub harvem ja tavaliselt lihtsalt panen uuesti tööle. Proovi ehk uuesti installida PT3 ja võtta kõige uuem versioon kodukalt.

        Comment

        • Purz
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 328

          #604
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Kõige uuem update sai just hiljuti ära tehtud, võibolla selles ongi asi. Kui aega saan siis saadan supporti ja vaatan mis nad vastavad.

          Comment

          • andrus69
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 232

            #605
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Ei saa Pokertrackerit kuidagi Microgamingus infot kuvama. Teistes keskkondades kuvab ilusti. Oskab keegi miskit soovitada?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #606
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas andrus69
              Ei saa Pokertrackerit kuidagi Microgamingus infot kuvama. Teistes keskkondades kuvab ilusti. Oskab keegi miskit soovitada?
              Mis PT3 versioon?

              Comment

              • andrus69
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 232

                #607
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas ranka
                Mis PT3 versioon?
                5.2 , Kasutan seda 60 päevast Trial versiooni hetkel. Äkki selles asi? Importimisel käed nagu loeks sisse ( Ütleb küll, et unrecognized tournament type), kuid HUD ei hakka kuvama ja Eraldi kasutajaid otsides on kõigi teiste keskkondade kasutajad otsingus näha, kuid Microgamingu omasid ei ole. ( Olen ka algaja kasutaja selle programmi puhul, kuid teistes keskkondades olen asja tööle saanud).

                Comment

                • $Lauri$
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 479

                  #608
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas $Lauri$
                  Kui PT3 seadistasin kunagi siis oli mingi koht kaua handhistoryt hoiab. Tahaks selle muuta maksimaalseks, aga ei mäleta, kus kohast seda muuta saab.
                  Anyone?

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #609
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    PT3 tõmbab arvuti kooma iga kord kui käima panen, keegi teab mingit lahendust?

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #610
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kuidas PT3 HUSNG'de tulemusi kuvama panna?

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #611
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Fabulous
                        Kuidas PT3 HUSNG'de tulemusi kuvama panna?
                        turnade-SNGde tulemusd sisestad käsitsi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #612
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas andrus69
                          5.2 , Kasutan seda 60 päevast Trial versiooni hetkel. Äkki selles asi? Importimisel käed nagu loeks sisse ( Ütleb küll, et unrecognized tournament type), kuid HUD ei hakka kuvama ja Eraldi kasutajaid otsides on kõigi teiste keskkondade kasutajad otsingus näha, kuid Microgamingu omasid ei ole. ( Olen ka algaja kasutaja selle programmi puhul, kuid teistes keskkondades olen asja tööle saanud).
                          Sinu versioon ajast ja arus - 5.2 pärineb augustist 2009.

                          Siit saad viimase versiooni: http://www.pokertracker.com/products...30.1.pgsql.exe

                          Comment

                          • andrus69
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 232

                            #613
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas ranka
                            Sinu versioon ajast ja arus - 5.2 pärineb augustist 2009.

                            Siit saad viimase versiooni: http://www.pokertracker.com/products...30.1.pgsql.exe
                            Tänud. Tirisin uue versiooni. Nüüd annab käivitades sellise teate: PokerTracker cannot display the Hud on MicroGaming tournament tables at this time because they cannot be uniquely identified.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #614
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kusjuures kui ma paar nädalat tagasi korra Trios natuke kätt proovisn uuesti, ei läinud seal ikka HUD tööle, mis siis et mul uusim beeta ja puha. Näiliselt nagu hakkas tööle, aga luges 6 esimest kätt ära ja jäi seisma. Isegi käsi ei importinud enam real-time. Ei aidanud restartimine ega midagi.

                              Comment

                              • andrus69
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 232

                                #615
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Sellise vastuse sain Poker Trackeri suppordilt: What it's telling you is that because the Microgaming tournament software doesn't uniquely identify the tables, the HUD doesn't know where it should appear. So PokerTracker3 is unable to display the HUD for Microgaming tournaments.


                                Ometi on ju seal ka võimalik seda kuvada ikkagi(Nagu nähtub eelmisest postist)?

                                Comment

                                Working...