*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #541
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    On ikka. Osad saidid pakuvad tasuta kui lahti mängid teatud punktid peale registreerimist. Ise kasutasin seda - http://www.poker-strategy.org/default.aspx?tabid=268 (loodan, et pole vastuolus pro foorumi reeglitega).

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #542
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Ohh... tööjuures filter blokib lingi ära ja kohe ligi ei saa. Kodus õhtul vaatan üle. Kas Starsis mängides ka kuidagi selle litsentsi (või litsentsisoodustuseni) on võimalik jõuda?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #543
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Starsi poest PT osta ei saa.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #544
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Kas siin leidub üht lahket inimest kellele ma saadaks Buddy Transferiga starsi raha ja sina maksad Krediitkaardiga või Moneybookersiga pokertrackeri eest ära?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #545
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas $$$
            Kas siin leidub üht lahket inimest kellele ma saadaks Buddy Transferiga starsi raha ja sina maksad Krediitkaardiga või Moneybookersiga pokertrackeri eest ära?
            Miljoni dollari vihje - minu eelmises lingis oleva diili eest tasumine toimuski Starsi buddytransferina...

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #546
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Nice, ehk siis on usaldusväärne ka :) .

              ok varsti saab jälle graafikut teha , nii armas ^^

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #547
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                PT3 crashib tõesti, aga noh selle vastu aitab see, et seda mitte näppida sessi ajal.
                Täna viimase sessi ajal kõik töötas normilt ja äkki enam juurde tulnud laudadele statse ei kuvanud.
                Samas käsi luges ja kõik muu tundus ok. Vanades laudades olid ilusti statsid olemas, aga uutes mitte.
                Any idea miks nii juhtus?

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #548
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  PT3 vahepeal uninstallitud ja nüüd uuesti peale pandud. Aga vahepeal ilma mängitud käsi sisse ei saa. Import ütleb:

                  PokerStars: Unable to import hand (#36511067612). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: invalid input syntax for integer: "f" CONTEXT: COPY holdem_hand_player_statistics, line 1, column cnt_players: "f" )

                  Teab keegi aidata, et milles asi on?

                  EDIT
                  Viga andmebaasis ja ka PT3 suppordi poolt antud juhenditega korda ei saanud - ei jäänud muud üle kui teha uus andmebaas - kuna mind huvitavaid andmeid NL5 kohta oli seal vaid 2 kuu jägu siis on muidugi kahju aga ei midagi katastroofilist kadu :(

                  Siiski küsin, et kas on veel ajaloost võimalik võtta välja oma playing history Starsis ja see kuidagi täisandmetega importida PT3e?

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #549
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                    Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
                    On see üldse võimalik?

                    Comment

                    • sawcrish
                      Jube Noob
                      • Nov 2008
                      • 166

                      #550
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
                      On see üldse võimalik?

                      statte on võimalik kuvada üheaegselt, mul toimib mitu kuud juba. Võin kuskile layout faili üles riputada. A ja mis version sul tracker on?

                      Comment

                      • kaval-ants
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 191

                        #551
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas sawcrish
                        Ma ei ole suutnud kuvada üheaegselt kõigi mängijate statte ja laua keskmisi statte.
                        On see üldse võimalik?

                        statte on võimalik kuvada üheaegselt, mul toimib mitu kuud juba. Võin kuskile layout faili üles riputada. A ja mis version sul tracker on?
                        aga riputa näiteks siia üles... versioon on v3.00 build 5.2

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #552
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Küsimus:

                          enne kui te siia oma mure kirjutate...Kas te eelnevaid postitusi ka loete???

                          Comment

                          • sawcrish
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 166

                            #553
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            ah kirjutan õpetuse lühidalt kaval-antsule

                            configure/configure hud
                            tee new group (Ülevalt Group ja vali alt new)
                            pane nt. nimeks VPIP (Group Optionsi all) Paremal
                            Type - Normal
                            Separator - /
                            Padding - 1
                            Show-Table Averages:Show On Table

                            Siis edasi võta ülevalt stats riba
                            Ja otsi VP$IP ning addi ning alignment pane left






                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #554
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

                              On soovitusi, et mida peale hakata?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #555
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas mislinn
                                No mina ja arvutid lihtsalt ei sobi kokku, alati on midagi pe..es.

                                On soovitusi, et mida peale hakata?
                                Vennas, kas alles installisid PT3? Kui jah, kas siis oli enne postgresql installitud (näiteks PT2, HEM'iga kaasas)? Kui jah siis on parool vale ja pead käsitsi õige parooli panema.

                                Comment

                                Working...