*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #421
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Kui uus limiit siis on nii....
    Conf. HUD - HUD options - ja linnuke current cash limit only

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #422
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Kas te tavaliselt hoiate vastaste statse vastavalt limiidile?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #423
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Ahangama
        Kas te tavaliselt hoiate vastaste statse vastavalt limiidile?
        PT3-ega jah. HEM'iga last 60 days.

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #424
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Kas saab kahte tuba korraga kuvada ühel graphil/sessions jne? Proovisin filtrit teha okt kuu ja kaks erinevat tuba aga näitab ainult ühte...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #425
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas Ahangama
            Kas saab kahte tuba korraga kuvada ühel graphil/sessions jne? Proovisin filtrit teha okt kuu ja kaks erinevat tuba aga näitab ainult ühte...
            Jah saab. Ühenda aliased.

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #426
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              proovin. tnx

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #427
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Sätin ka sisse oma HUDi layouti ja algajana püüan järjest rohkem õppida seda ka reaalselt ära kasutama. Kas on mingit linki soovitada, kus oleks põhjalikult lahti seletatud iga stati sisu (enamuse tähendust mõistan ka ise aga mõni on ebaselge) ja mis veelgi tähtsam - kuidas iga stati tõlgendada ja kasutada. Tänud!

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #428
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,388.0.html

                  enjoy.

                  Comment

                  • seltsimees
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 132

                    #429
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Nii, tervitus!
                    Mure järgmine, et PT3'l sai prooviaeg läbi ja programmi endaga nüüd niivõrd ära harjutud, et ilma nagu ei tahakski. :) Küsimus olekski, et äkki leidub siin mõni abivalmis inimene, kes aitaks PT3 Micro ära osta, kuna endal krediitkaarti pole ning MB-i ja Netelleri teenuseid ei tahaks kasutada? Kes viitsib aidata, võiks märku anda. Tänud. :)

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #430
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                      Kuidas sa seda ajada tahad?

                      Comment

                      • seltsimees
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 132

                        #431
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                        Algselt postitas daljoh
                        Kuidas sa seda ajada tahad?
                        Nu kes viitsib, sellele kannaks enne papi arvele ära. (45 doltsi ~ mingi 500kr).
                        Hanza/SEB, erilist vahet pole.
                        :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #432
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas seltsimees
                          Nii, tervitus!
                          Mure järgmine, et PT3'l sai prooviaeg läbi ja programmi endaga nüüd niivõrd ära harjutud, et ilma nagu ei tahakski. :) Küsimus olekski, et äkki leidub siin mõni abivalmis inimene, kes aitaks PT3 Micro ära osta, kuna endal krediitkaarti pole ning MB-i ja Netelleri teenuseid ei tahaks kasutada? Kes viitsib aidata, võiks märku anda. Tänud. :)
                          Kui sul SEB siis tee SEB internetipangas virtuaalkrediitkaart. Avamine maksab 10 krooni ja koheselt saad kasutada.

                          Comment

                          • seltsimees
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 132

                            #433
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas ranka
                            Kui sul SEB siis tee SEB internetipangas virtuaalkrediitkaart. Avamine maksab 10 krooni ja koheselt saad kasutada.
                            Kahjuks on Swedbank. :(

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #434
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas seltsimees
                              Kahjuks on Swedbank. :(
                              Ei ole teadlik aga äkki ka SWEDBANKA's on virtuaalkaardi võimalus olemas. Kui ei ole, siis uuri lähituttavatelt - ema/isa/vend/õde/naine jne. Kui kellegil ei ole siis võta omale naine, kellel oleks SEB pank olemas -- ma jumala tõsine kusjuures. Kui tõesti SWEDBANKA'l pole virtuaalkaarti siis juba enne biitis SEB Swedbanka ja nüüd paneb talle täiega ära.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #435
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas ranka
                                Ei ole teadlik aga äkki ka SWEDBANKA's on virtuaalkaardi võimalus olemas. Kui ei ole, siis uuri lähituttavatelt - ema/isa/vend/õde/naine jne. Kui kellegil ei ole siis võta omale naine, kellel oleks SEB pank olemas -- ma jumala tõsine kusjuures. Kui tõesti SWEDBANKA'l pole virtuaalkaarti siis juba enne biitis SEB Swedbanka ja nüüd paneb talle täiega ära.


                                ei saa swedis, ma kunagi uurisin.

                                Comment

                                Working...