*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Allanaator13
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 285

    #361
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab äkki keegi mind sellise asjaga ka aidata, nimelt mul kõik statsid segamini ( mitte mängijate juures vaid laiali laual nimede juures teise mängija statsid). Mängin Starsis ja manual configurationist panin 9 table aga ei aidanud..

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #362
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

      Prefered seating pane peale. see peaks aitama.

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #363
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Oli peal, alguses kui kasutama hakkasin oli kõik ok, siis kui mängisin mitu lauda korraga ei viitsinud jamada nende statidega ja panin nad pop up use only, ja siis proovisin tagasi muuta ja kõik on laiali..

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #364
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

          importisin täna natuke käsi, tahtsiń küsida kui PT hooldab seda kas ta teeb ainult need käed mis importisin või kogu databaasi?

          julm aeg juab igatahes läinud , vist pole lootust täna mängima saada

          Comment

          • Sonsu
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 83

            #365
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Terv,

            Kas keegi oskab õelda, kuidas ja kas saab olemas olevat andmebaasi mängijate kohta tõsta ümber kas siis HUD-le või uuele PT3-le. Hetkel kasutan "musta", kuid sellega jamad (ei kuva state õige inimese juurde partys, kuid PS teeb seda). Ega mul uue versiooni vastu vahetades andmebaasid kaduma ei lähe?

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #366
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

              Teen just PT3 lahti kohe ütlen...

              Nii siis: database-management-export

              nii see peaks käima, aga loe ikka PT3 kodukalt ka

              Comment

              • Sonsu
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 83

                #367
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                Algselt postitas daljoh
                Teen just PT3 lahti kohe ütlen...

                Nii siis: database-management-export

                nii see peaks käima, aga loe ikka PT3 kodukalt ka
                Ma tegin selle ära, aga kuidas ma saan nüüd need exporditud kaustad uude või teise arvutisse sisse lugeda?

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #368
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                  sealt kui improtima paned seal kõrval on manual import riba, valid sealt kausta kus käed on ja ta hakkab siis tegema.

                  peale importimist teeb ta automaatselt valituna databaasi hoolduse ja läheb päris pikalt. ööseks pane tegema

                  Comment

                  • Sonsu
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 83

                    #369
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Mul ei ole seal sellist riba. ainult export on olemas.

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #370
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                      Algselt postitas Sonsu
                      Mul ei ole seal sellist riba. ainult export on olemas.
                      peab olema.

                      see on seal kus alguses paned start auto import kui mängima hakkad pokkeritoas..

                      vaata uuri leiad kindlasti.


                      ma ei oska paremini seletada :D

                      Comment

                      • Sonsu
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 83

                        #371
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                        Algselt postitas kollane
                        peab olema.

                        see on seal kus alguses paned start auto import kui mängima hakkad pokkeritoas..

                        vaata uuri leiad kindlasti.


                        ma ei oska paremini seletada :D
                        aa ok seal vb tõesti on. kohe vaatan. Aga mul nüüd selline jama, et kõik eelnev on ära kustunud, miks see nii on?

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #372
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                          Midagi ei tohiks ära kustuda...export ei tohiks seda mõjutada

                          Comment

                          • KK074213
                            Julm Donk
                            • Jan 2009
                            • 43

                            #373
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Tere,

                            Selline probleem, et võitsin HU SnG. PT3 näitab samuti, et lõpetasin 1. kohaga, aga raha poleks ma nagu selle eest saanud. Varem pole sellist probleemi olnud. Oskab ehk keegi aidata?

                            Pilt ka:



                            Tänud,
                            Kaspar

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #374
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                              Algselt postitas KK074213
                              Tere,

                              Selline probleem, et võitsin HU SnG. PT3 näitab samuti, et lõpetasin 1. kohaga, aga raha poleks ma nagu selle eest saanud. Varem pole sellist probleemi olnud. Oskab ehk keegi aidata?

                              Pilt ka:



                              Tänud,
                              Kaspar

                              sisesta käsitsi sisse summa mis võitsid

                              enter tournament result vms, üleval ribal

                              Comment

                              • KK074213
                                Julm Donk
                                • Jan 2009
                                • 43

                                #375
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Suured tänud! :)

                                Comment

                                Working...