*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #346
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Ranka mul oli õigus jah Trial versioonis ei saa teha järgmist:

    Configure-Configure Stats

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #347
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

      Algselt postitas daljoh
      Ranka mul oli õigus jah Trial versioonis ei saa teha järgmist:

      Configure-Configure Stats
      Ma tean seda aga ma ei saanud su küsimusest aru.

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #348
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

        Aga õnneks annab FT mulle homme 25päeva eest 50$ ja see trial saab vahetatud full versioni vastu ;D

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #349
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

          Algselt postitas variatsioon

          tõmba flopped set.

          VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
          ei oska seltada hetkel.
          Tänud Variatsioon, kuid siit set% stati importides viskas ta selle "configure settings" all "holdem cash hand" alla. Seega saab teda lisada "Hands" menüü statistikasse. Ja seal aktiveerides tekib miski error, mis käte lahtris veaskriptina kajastub. Ühesõnaga - kuidas saada see General - Player Statistics alla, sest sinna teda installides topitakse ta ikka Hands alla?

          Segane jutt, kuid kes teab, sai loodetavasti aru. Tänan ette!

          EDIT: VPP stati leidsin repositoryst ja toimib kenasti!

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #350
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

            Algselt postitas pastilaa
            Tänud Variatsioon, kuid siit set% stati importides viskas ta selle "configure settings" all "holdem cash hand" alla. Seega saab teda lisada "Hands" menüü statistikasse. Ja seal aktiveerides tekib miski error, mis käte lahtris veaskriptina kajastub. Ühesõnaga - kuidas saada see General - Player Statistics alla, sest sinna teda installides topitakse ta ikka Hands alla?

            Segane jutt, kuid kes teab, sai loodetavasti aru. Tänan ette!

            EDIT: VPP stati leidsin repositoryst ja toimib kenasti!

            ma ei tea.. ma kasutan flopped set stati ainult "reports" tabi all.
            ei näe ka põhjust miks ma peaks iga sess vaataam kui palju ma olen seti hitinud.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #351
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Ole veel kord tänatud. "Reports" on minu jaoks seni avastamata ala. Paistab lahe!

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #352
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas pastilaa
                Ole veel kord tänatud. "Reports" on minu jaoks seni avastamata ala. Paistab lahe!
                yw. anna teada kui hätta jääd.

                Comment

                • Allanaator13
                  FPP Pro
                  • Sep 2009
                  • 285

                  #353
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Tervitus pokkerisõbrad, olen uus siin foorumis ja kuna pokkerimängus on viimasel ajal downswing olnud otsustasin proovida PT3 60 päeva trialit, jälgisin PT kodukalt saadavat infot nii täpselt ja arusaadavalt kui võimalik, aga ei suutnud läbi närida. Nimelt sain aru et kui panen Starsis auto import peale ja hakkan mängima peaks käed pokertrackerisse tulema? Seal manual config. tabi all on punaselt kirjas pokerstars is not configured to save hand histories to disk ja käsi ta pockertrackerisse ei viska, oskab keegi aidata äkki?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #354
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas Allanaator13
                    Tervitus pokkerisõbrad, olen uus siin foorumis ja kuna pokkerimängus on viimasel ajal downswing olnud otsustasin proovida PT3 60 päeva trialit, jälgisin PT kodukalt saadavat infot nii täpselt ja arusaadavalt kui võimalik, aga ei suutnud läbi närida. Nimelt sain aru et kui panen Starsis auto import peale ja hakkan mängima peaks käed pokertrackerisse tulema? Seal manual config. tabi all on punaselt kirjas pokerstars is not configured to save hand histories to disk ja käsi ta pockertrackerisse ei viska, oskab keegi aidata äkki?
                    pokerstars -> options -> hand history options -> [X] save HH to disck.

                    Comment

                    • Allanaator13
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 285

                      #355
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Tuhat tänu, sain vist tööle :P.

                      Comment

                      • Allanaator13
                        FPP Pro
                        • Sep 2009
                        • 285

                        #356
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Üks küsimus veel, mis need VP,PR,AFq tähendavad :P (ma tean ma olen donk:D) Ja kas trialil saab neid üldse muuta? Need mis lauas kuvatakse.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #357
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas Allanaator13
                          Üks küsimus veel, mis need VP,PR,AFq tähendavad :P (ma tean ma olen donk:D) Ja kas trialil saab neid üldse muuta? Need mis lauas kuvatakse.
                          basic statid. http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,388.0.html
                          jh saab.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #358
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Configureerisin HUD-i ja nüüd on kõik statsid ühe rea peal. Mida peaks tegema, et saaksin statsid nime alla? Praegu on raske isegi foldi vajutada. Keegi võiks kiiresti vastata. Aitäh.

                            /Sain korda juba, ei leidnud New Line statsidest alguses.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #359
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Mul selline naljakas lugu, et tracker käsi impordib, aga statse mulle lauda ei kuva, mida teha, keegi teab? Kusjuures, eile kõik toimis... :-\


                              Tulid juba iseenesest tagasi...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #360
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas mislinn
                                Mul selline naljakas lugu, et tracker käsi impordib, aga statse mulle lauda ei kuva, mida teha, keegi teab? Kusjuures, eile kõik toimis... :-\


                                Tulid juba iseenesest tagasi...
                                Mis pokkeritoas mängid? Tundub, et sul on liiga suur HH fail või liigapalju HH faile, mis mingil põhjusel ei lähe arhiivi. Kui tegu primaga siis viska korra nädala GameHistory.dat fail minema aga enne veendu, et käed on imporditud träkkerisse.

                                Comment

                                Working...