Tere sooviksin teada,kuidas saan kasutada Imacil pokerstarsi ja holdem manageri, Kas keegi kasutab?
Mac vs PS ja HM
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: Mac vs PS ja HM
hetkel kasutan Crossoverit,aga usun et on veel mingeid loogilisemaid lahendusi .
Comment
-
-
Re: Mac vs PS ja HM
kasutan, stars.EE ei tööta macil, selleks on vaja sul macile windows peale lasta, parim variant on minu kogemuse järgi parallels desktop, aga see on tasuline(trial oli vist ka). Ei soovita tasuta windows-macis programme, sest need hanguvad korralikult, eriti kui tahad kasutad samaaegselt ka teisi ressursinõudlike programme.
Comment
-
Re: Mac vs PS ja HM
kas ip aadressi muutmine tuleks kõne alla? näidata et elan londonis? või kaasneb sellega konto sulgemine?Last edited by marioest88; 15.01.14, 21:54.
Comment
-
Re: Mac vs PS ja HM
muidu jebi nende programmidega,huvitav kas mujal maailmas on sama jama? samas poes näitas et on võimalik macile PS peale lasta ja sama oli Holdem manageriga
Comment
-
Re: Mac vs PS ja HM
jooksutan macil pokerstars.ee-d "wine" proge abil, eraldi windowsi peal ei ole, hem vist ei läe sellega
Comment
-
Re: Mac vs PS ja HM
To Harryahven-palun saada mulle link kus sa selle programmi võtsid.tänudLast edited by marioest88; 16.01.14, 19:44.
Comment
Comment