Mac vs PS ja HM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marioest88
    Räme Fish
    • Apr 2012
    • 17

    #1

    Mac vs PS ja HM

    Tere sooviksin teada,kuidas saan kasutada Imacil pokerstarsi ja holdem manageri, Kas keegi kasutab?
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Mac vs PS ja HM

    DualBoot Windows või Parallels Desktop ja Windows. Teisisõnu puhtal OS X peal sa neid tööle ei saa, vaja ikka Windows peale lasta, kui hetkel veel pole.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: Mac vs PS ja HM

      PokerTracker is an online poker software tool to track player statistics with hand history analysis and a real time HUD to display poker player statistics directly on your tables. Supports Mac OS X!


      Mac OS X Download

      Comment

      • marioest88
        Räme Fish
        • Apr 2012
        • 17

        #4
        Re: Mac vs PS ja HM

        hetkel kasutan Crossoverit,aga usun et on veel mingeid loogilisemaid lahendusi .

        Comment

        • marioest88
          Räme Fish
          • Apr 2012
          • 17

          #5
          Re: Mac vs PS ja HM

          Kas keegi kasutab Maci? paluksin abi juhendamisel.

          Comment

          • mihkel7
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 259

            #6
            Re: Mac vs PS ja HM

            kasutan, stars.EE ei tööta macil, selleks on vaja sul macile windows peale lasta, parim variant on minu kogemuse järgi parallels desktop, aga see on tasuline(trial oli vist ka). Ei soovita tasuta windows-macis programme, sest need hanguvad korralikult, eriti kui tahad kasutad samaaegselt ka teisi ressursinõudlike programme.

            Comment

            • marioest88
              Räme Fish
              • Apr 2012
              • 17

              #7
              Re: Mac vs PS ja HM

              kas ip aadressi muutmine tuleks kõne alla? näidata et elan londonis? või kaasneb sellega konto sulgemine?
              Last edited by marioest88; 15.01.14, 21:54.

              Comment

              • mihkel7
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 259

                #8
                Re: Mac vs PS ja HM

                miks sul seda vaja oleks? Plus ilmselt pead mingi arve koopia ka saatma ja lõpuks jääd nagunii vahele.

                Comment

                • marioest88
                  Räme Fish
                  • Apr 2012
                  • 17

                  #9
                  Re: Mac vs PS ja HM

                  muidu jebi nende programmidega,huvitav kas mujal maailmas on sama jama? samas poes näitas et on võimalik macile PS peale lasta ja sama oli Holdem manageriga

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #10
                    Re: Mac vs PS ja HM

                    jooksutan macil pokerstars.ee-d "wine" proge abil, eraldi windowsi peal ei ole, hem vist ei läe sellega

                    Comment

                    • marioest88
                      Räme Fish
                      • Apr 2012
                      • 17

                      #11
                      Re: Mac vs PS ja HM

                      To Harryahven-palun saada mulle link kus sa selle programmi võtsid.tänud
                      Last edited by marioest88; 16.01.14, 19:44.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #12
                        Re: Mac vs PS ja HM

                        WineBottler packages Windows-based programs snugly into OS X app-bundles. No need to install emulators or operating systems - WineBottler uses the great open-source tool Wine to run the binaries on your Mac.

                        Comment

                        Working...