Pokerstars App

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ano Nyymus
    Räme Fish
    • May 2013
    • 5

    #1

    Pokerstars App

    Tere,

    Selline lihtne kysimus seoses pokerstars app-iga:
    Kas seda on voimalik mingi ntks emulaatori abil kaima lykkata pannkoogis mille resolutioon on vaiksem kui 800x480 ?

    Yritasin netist juba leida kasulikku infot aga ei midagi, nii et loodan et ehk on kellelgi siin kogemus sama murega...

    Kahtlustan ise et tuleb ikkagi uus pannkook soetada ! D:
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #2
    Re: Pokerstars App

    Tere,.,.

    Minule väga meeldib teha pühapäeva hommikul pannkooke. Panen sinna jahu, muna ja piima. Veidi lisan ka soola ning suhkurt, vastavalt maitsele ja kui magusaid või soolaseid pannkooke tahan. Praadimisel tuleb kindlasti tuleb kasutada õli, sest ilma tehtud pannkookidel pole seda õiget maitset.

    Kui pannkoogid valmis ja tornis saab alustada söömist. Tavaliselt läheb kõrvale väga hästi kodune moos aga vahest peab ka leppima poemoosiga.

    Varasemate kogemuste põhjal julgen väita, et pannkoogil on täiesti arvestatav resolutsioon aga pokerstarsi appi pole ma seal püüdnud käima ajada. Pampli moosi äpp läks lihtsalt käima aga oli liiga magus.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #3
      Re: Pokerstars App

      Ona Neerus

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #4
        Re: Pokerstars App

        Onane Erus

        Comment

        • Ano Nyymus
          Räme Fish
          • May 2013
          • 5

          #5
          Re: Pokerstars App

          Algselt postitas kuco Vaata postitust
          Tere,.,.

          Minule väga meeldib teha pühapäeva hommikul pannkooke. Panen sinna jahu, muna ja piima. Veidi lisan ka soola ning suhkurt, vastavalt maitsele ja kui magusaid või soolaseid pannkooke tahan. Praadimisel tuleb kindlasti tuleb kasutada õli, sest ilma tehtud pannkookidel pole seda õiget maitset.

          Kui pannkoogid valmis ja tornis saab alustada söömist. Tavaliselt läheb kõrvale väga hästi kodune moos aga vahest peab ka leppima poemoosiga.

          Varasemate kogemuste põhjal julgen väita, et pannkoogil on täiesti arvestatav resolutsioon aga pokerstarsi appi pole ma seal püüdnud käima ajada. Pampli moosi äpp läks lihtsalt käima aga oli liiga magus.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Ok jah, see pannkoogi teema on vaga solid muide. Kellele pyhapaeva hommikul pannkook, ja moned teised ilmselgelt veedavad selle aja pihku pextes.

          Aga tagasi teema juurde, pannkook = telefon, ehk siis tahaxin teada kas keegi on kursis kas on voimalik telefoni peal, mille reso tunduvalt vaiksem kui starsi poolt ette antud 800x480, app kaima saada...

          Ehk leidub moni kaine inimene kes oskab contributida...

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #6
            Re: Pokerstars App

            Praegu esmaspäeva õhtu

            e: /öö
            Last edited by gamblingFTW; 06.05.13, 22:19.

            Comment

            • vilistaja
              Jube Noob
              • Nov 2009
              • 148

              #7
              Re: Pokerstars App

              Mul ka loll komme üritada pidevalt sitast saia toota, aga minu meelest siin see ei õnnestu. Igasugused minimaalsed tehnilised nõuded pole tavaliselt nalja pärast välja mõeldud. Kui tõesti vajadus suur, siis tuleb uus telefon valida ja osta omale ikkagi telefon mitte asi, mida kohe pannkoogiks kutsud. Mõttetu on kokku osta poolkõva sodi, mida iga natukese aja tagant välja vahetama peab.

              btw
              Algselt postitas kuco
              Varasemate kogemuste põhjal julgen väita, et pannkoogil on täiesti arvestatav resolutsioon aga pokerstarsi appi pole ma seal püüdnud käima ajada. Pampli moosi äpp läks lihtsalt käima aga oli liiga magus.
              Solid huumor

              Comment

              • Ano Nyymus
                Räme Fish
                • May 2013
                • 5

                #8
                Re: Pokerstars App

                Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
                Mul ka loll komme üritada pidevalt sitast saia toota, aga minu meelest siin see ei õnnestu. Igasugused minimaalsed tehnilised nõuded pole tavaliselt nalja pärast välja mõeldud. Kui tõesti vajadus suur, siis tuleb uus telefon valida ja osta omale ikkagi telefon mitte asi, mida kohe pannkoogiks kutsud. Mõttetu on kokku osta poolkõva sodi, mida iga natukese aja tagant välja vahetama peab.

                btw

                Solid huumor
                Vana tel andis otsad ja ostsin esimese ette juhtuva, ei oskand nagu arvatagi et starsi jaox selline reso vajalik...
                Ei tahax kohe ndl hiljem minna jalle uut pannkooki kypsetama, sellest ka selline huvi kas on mingi backdoor variant.

                Aga tundub jh et see ikkagi ei onnestu :*(

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: Pokerstars App

                  telefonist on räme keblakas ja tahvliga muutub ka peale poolt tundi ebamugavaks. Statsionaarne istumiskoht on kõige parem/distsiplineerivam ja eriti hea on sihuke pleiss, kus ei saa eriti lamaskleda ka :)

                  ok hyper 6max SNGsid võib tablast ka lasta pool tundi..

                  Comment

                  • Ano Nyymus
                    Räme Fish
                    • May 2013
                    • 5

                    #10
                    Re: Pokerstars App

                    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                    telefonist on räme keblakas ja tahvliga muutub ka peale poolt tundi ebamugavaks. Statsionaarne istumiskoht on kõige parem/distsiplineerivam ja eriti hea on sihuke pleiss, kus ei saa eriti lamaskleda ka :)

                    ok hyper 6max SNGsid võib tablast ka lasta pool tundi..
                    Just neid ma tahaxingi tulistada on the road, kunas hetkel pea iga paev mingi 3h eestimaad tundma oppimas...

                    Ja muide stationaarne pleiss peab ikka nii mugav olema et hommikul argates 10 lauda kinni paned!!!
                    Last edited by Ano Nyymus; 07.05.13, 09:49.

                    Comment

                    • brunn
                      Jube Noob
                      • May 2013
                      • 105

                      #11
                      Re: Pokerstars App

                      üks noob küssa,
                      kas need pokerstarsi appis olevad cash game lauad on samad mis arvutis we?
                      see mu esimene postitus siin foorumis :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Pokerstars App

                        Algselt postitas brunn Vaata postitust
                        üks noob küssa,
                        kas need pokerstarsi appis olevad cash game lauad on samad mis arvutis we?
                        see mu esimene postitus siin foorumis :)
                        Jah on samad

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #13
                          Re: Pokerstars App

                          Miks app laseb regada rohkem kui 4 turniiri/lauda, kui maximum mida näitab ja reaalselt mängida saab on 4 ?

                          Comment

                          Working...