mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #106
    Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

    Kui arvutid ikka lähevad aastalt aastasse võimsamaks, siis ühte ressurssi ma enam ei jõua 'ära kasutada-kõvaketast. Heal juhul tuleb 25% täis. Aga tundub, et rami on vaja kogu aeg juurde panna et programmid jookseksid.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #107
      Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

      Algselt postitas Ints Vaata postitust
      PUMP
      Usun, et on mõtet küll, lükka 8GB RAM sisse ning Samsung Evo ja on pokkeri kast ideaalne :)

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #108
        Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Hei,

        mul oleks vaja osta grindimise jaoks eraldi arvuti. Kas mõni abivalmis tegelane viitsiks midagi kokku panna? Ma saan aru, et a1 on koht, kus peaks tellima?

        Arvutit kasutan ainult gridndi jaoks, seega oluline, et veaks PT4/HEM2 ringi. Ahjaa, kõvaketas peaks olema duublis või pole SSD ketaste puhul seda enam tarvis? On nii palju paremad?

        Tänud!
        Anna mingi umbkaudne eelarve, muidu suht raske midagi soovitada.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #109
          Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          Anna mingi umbkaudne eelarve, muidu suht raske midagi soovitada.
          otseselt ei olegi eelarvet. võib maksta 500€ aga ka 300€. oluline, et töötaks hästi aga poleks mõttetid vidinaid peal ehk kasutamine ainult 100% grindimise jaoks.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #110
            Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Kui arvutid ikka lähevad aastalt aastasse võimsamaks, siis ühte ressurssi ma enam ei jõua 'ära kasutada-kõvaketast. Heal juhul tuleb 25% täis. Aga tundub, et rami on vaja kogu aeg juurde panna et programmid jookseksid.
            Kui youporni poleks, oleks jutt teine?

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #111
              Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Usun, et on mõtet küll, lükka 8GB RAM sisse ning Samsung Evo ja on pokkeri kast ideaalne :)
              Kas mälud pean juurde soetama lisaks 6GB samade näitajatega vms, või on parem vanad välja võtta ja uued 8 panna ?
              Milles poolest see samsungi ketas parem/kallim on teistest.

              http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=2629#ov

              Äkki peaks dvd seadme välja viskama et toiteplokist puudu ei jääks ?
              Last edited by Ints; 12.12.13, 09:07.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #112
                Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                Ma usun, et vast võib ka osta ainult 3x2GB RAM pulgad juurde.
                Samsung lihtsalt on hea ja kiidetakse igalpool. Sellepärast julgen ka seda soovitada.
                Toiteplokk jamh.. mai tea kas sellest 350W piisab, ilmselt piisab ma usun. Kuna SSD ning mälud ei võta väga voolu. Muidugi saab ka voolutarbe järgi välja arvutada, hetkel ise seda ei viitsi teha.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #113
                  Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                  Algselt postitas Ints Vaata postitust
                  Kas mälud pean juurde soetama lisaks 6GB samade näitajatega vms, või on parem vanad välja võtta ja uued 8 panna ?
                  Milles poolest see samsungi ketas parem/kallim on teistest.

                  http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=2629#ov

                  Äkki peaks dvd seadme välja viskama et toiteplokist puudu ei jääks ?
                  Sulle pole väga Samsung EVO ssd st kasu , kuna mobo sul SATAII toega. Täis kiirust nagunii sa sellest kätte ei saa, vali ssd mis on hinna järgi sulle sobiv. Kiiruse kasv võrreldes HDD-ga on nagunii meeletu.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #114
                    Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                    Ok, ei vaadanud seda.. ikkagi võtaks 840 Evo tuleviku mõttes :)

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #115
                      Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                      Ajalugu on näidanud, et tuleviku mõttega tehnikat osta on suht lamp, vähemalt endal mitmeid juhuseid olnud. Aga äkki julgeb keegi mingid norm hinnaga mälud ja ketta pakkuda ka mis siia komplekti sobiks. Pole ise paar aastat enm kursis väga hoidnud nende asjadega

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #116
                        Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                        Soovitage mingit lihtsureliku hinnaklassi kuuluvat läpakat palun. Arvutimänge üldiselt ei mängi, aga oluline on et pt4/hem2 ilusti jookseks ja natuke multitaskida ka saaks. Päris 13" ekraani ka ei sooviks. Aitäh!

                        Ideaalses maailmas tahaks juba homme osta.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Hei,

                          mul oleks vaja osta grindimise jaoks eraldi arvuti. Kas mõni abivalmis tegelane viitsiks midagi kokku panna? Ma saan aru, et a1 on koht, kus peaks tellima?

                          Arvutit kasutan ainult gridndi jaoks, seega oluline, et veaks PT4/HEM2 ringi. Ahjaa, kõvaketas peaks olema duublis või pole SSD ketaste puhul seda enam tarvis? On nii palju paremad?

                          Tänud!
                          Kui sa kasutad ainult grindimiseks siis 120GB SSD ketas on enough.

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #118
                            Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                            Tervitus.
                            Tahaks lauaarvutit taas töökorda saada aga ise olen suhteliselt arvutivõõras ja ei jaga eriti matsu :D
                            Nimelt, on mul mingi vana kast.. vähemalt 7 aastat vana. Mis läheks maksma selle tänapäeva toomine? Või on mõistlik see kohe minema visata?
                            Tahaks ainult pokkerit mängida sellega.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #119
                              Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              Tervitus.
                              Tahaks lauaarvutit taas töökorda saada aga ise olen suhteliselt arvutivõõras ja ei jaga eriti matsu :D
                              Nimelt, on mul mingi vana kast.. vähemalt 7 aastat vana. Mis läheks maksma selle tänapäeva toomine? Või on mõistlik see kohe minema visata?
                              Tahaks ainult pokkerit mängida sellega.
                              Isegi vaestele pole mõtet sellist uunikumi viia. Muuseumi ka veel ei võeta, hoia veel 20 aastat.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #120
                                Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Isegi vaestele pole mõtet sellist uunikumi viia. Muuseumi ka veel ei võeta, hoia veel 20 aastat.
                                Kui emaplaadil on vabasid mäluslotte, siis saad sinna juurde osta mälu, maksavad sente, aga teevad arvuti kordades kiiremaks. See pole muidugi tänapäeva toomine.

                                Comment

                                Working...