mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

    pmt grinding stationiks on vaja ainult head protsessorit, palju pixleid ja mugavat hiirt?

    kas on olemas ka inimesi kes väikse raha eest komplekteeriks kasti kokku?

    on kellegil mingeid nõuandeid?
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

    saada arvutikeskusesse email .. ja umbkaudne hinnapiir ..

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3
      Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

      Ütle eelarve klopsin kokku sulle. Mida sa pixlite all silmas pead , sul uut monitori ka vaja ? Paremat grindimis molli kui see on raske leida. http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...-Height-100489 , alternatiiv on see http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...0000001-129862

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #4
        Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

        soovitaks mingeid vaikseid ventikaid, eriti kui kõvasti grindid ja prose kuskil lähedal laua all vms, viskab üsna kopa ette see undamine, suht ainuke millega ise alt läksin ~2a tagasi. 1920x1200 reso on obv min tänapäeval.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

          SDD!!!!

          Kui sa palju grindid siis SSD annab sulle suure võimsusevõidu HEMi või PTga

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

            jup ssd on kyll super wini ja andmebaasi jaoks .. sotrageks sobib mingi lambi 7200rpm

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              jup ssd on kyll super wini ja andmebaasi jaoks .. sotrageks sobib mingi lambi 7200rpm
              lisaks veel selle, et kindlasti peaks jälgima, et lauaarvutit ei pane (panda) kokku joogise või kivis peaga.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                lsd all pidi parim kooslus tulema ..

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #9
                  Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                  SSD annab jah databaasi majandamisel palju juurde , Endal 2 SSD Raid 0 - 1mil kätt impordib ~1h

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                    Tahaks ka mingit püssi lauaarvutit, mis kõik uued mängud ilusti ära jooksutaks... Aga paar aastat tagasi lasin ühe kokku panna, olgugi, et soov oli vaikset saada, mingi spets vaikne korpus jne siis ikka tegi loomahäält (vähemalt minu maitse jaoks). On kuidagi võimalik ikka väga vaikset, samas võimsat pilli saada? Vesijahutusega on kellelgi kogemusi?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #11
                      Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Tahaks ka mingit püssi lauaarvutit, mis kõik uued mängud ilusti ära jooksutaks... Aga paar aastat tagasi lasin ühe kokku panna, olgugi, et soov oli vaikset saada, mingi spets vaikne korpus jne siis ikka tegi loomahäält (vähemalt minu maitse jaoks). On kuidagi võimalik ikka väga vaikset, samas võimsat pilli saada? Vesijahutusega on kellelgi kogemusi?
                      Ment ostis ju vesijahutusega superpilli. Aga imo tal mingi voolik läks persse ja emaplaat põles maha. Aga Arvutikeskuses panevad kokku ikka sulle vastavalt hinnale.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #12
                        Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                        Eestist pole võimalik häid vesijahutuse juppe osta eriti , tuleb välismaalt tellida. Need kuradi kitid mis meil müügil on halvemad kui korralik õhk jahutus- nt Corsairi H100 kit - tüüp viga on ,et pump hakkab pinisema.
                        Vaikset ja võimast arvutit on ikka võimalik ehitada , tuleb kvaliteetsed case fanid osta , mille laagrid ei tee häält. CPU jahutuseks suur heatsink koos 140x140 fanidega.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #13
                          Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                          https://www.osta.ee/vaga-voimas-game...-30796569.html

                          Imo see peaks päris püss olema, kui veel SSD ka juurde osta?

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #14
                            Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            https://www.osta.ee/vaga-voimas-game...-30796569.html

                            Imo see peaks päris püss olema, kui veel SSD ka juurde osta?
                            lol. 3 a vana arvuti on jah ilge püss. Video on nõksa uuem, aga päris saan. Toide mingi eriti overkill pandud. 100 eurosele videokaardile on pandud 60 eurone jahutus. Mingi suht idu on selle komplekti koostanud.
                            Last edited by Oliverk; 05.11.12, 17:43.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #15
                              Re: mida peaks jälgima lauaarvuti kokku panemisel/ostmisel?

                              EI , 550Ti küll püss pole . Prose on 3 generatsiooni vana .

                              Comment

                              Working...