Help needed!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IvoMilvek
    Räme Fish
    • Aug 2012
    • 2

    #1

    Help needed!!

    Tervist! vb väga loll kysimus ,aga kuidas saada statidd lauda HM2ga?? mitu õhtut pead murdnud juba ja ei jõua kuhugi :) a kas see mängib kah rolli ,kui mu aliase taga on pokkeritoaks märgitud (PokerRoom ehk PKR siis vist) ,kuid mängin PokerStarsis?

    ette tänades!!
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: Help needed!!

    Peadki valima starsi aliase, vähemalt HEM1-s käis küll nii. Change player vms alt.

    Comment

    • IvoMilvek
      Räme Fish
      • Aug 2012
      • 2

      #3
      Re: Help needed!!

      change playeri alt ei saa valida seda. Saab kyll lisada uusi alias`i,kuid kuid pokkeritoa koha peal on uute nimedega automaatselt (playerAlias),mida mina ei suuda kyll muuta. See (pokerRoom/PKR ) oli samuti automaatselt paigas kui ära installisin ja seriali sisse toksisin.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Help needed!!

        player aliase all saad lisada sinna mängijaid. lisa oma pkr kasutaja ka sinna
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        Working...