Kandideerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raxxx
    Julm Donk
    • Jun 2014
    • 44

    #16
    Re: Kandideerimine

    Saatsin PM-i!
    Pokerstarsis: raxxx9

    Comment

    • Kaspar
      Räme Fish
      • Aug 2014
      • 18

      #17
      Re: Kandideerimine

      kasein @ Pokerstars

      Comment

      • V4LDO
        FPP Pro
        • Jun 2010
        • 229

        #18
        Re: Kandideerimine

        Stars, Valdo.ee

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #19
          Re: Kandideerimine

          Vabandan, hetkel uusi paar nädalat vastu ei võta. Avaldusi tuleb pidevalt peale ja juba on ca 30 õpilast ning mitmega on läbirääkimised lõppemas. Liiga palju uusi on tulnud ja hetkel ei saa hästi ära hallata, ei jõua tegeleda. Teeme väikseid struktuurimuutuseid, jaotame ülesandeid, saame asja efektiivsemalt käima, uued kutid juba arenema ja siis paari nädala pärast vaataks jälle avaldusi üle.

          Comment

          • Razzbock
            Räme Fish
            • Aug 2010
            • 20

            #20
            Re: Kandideerimine

            PM sent, Razzbock @ Stars

            Comment

            • silku108
              Julm Donk
              • Mar 2009
              • 90

              #21
              Re: Kandideerimine

              Hahahahahah @ 888

              Comment

              • sip3lgas
                Jube Noob
                • Mar 2010
                • 157

                #22
                Re: Kandideerimine

                Saatsin pm-i
                Pokerstars: sip3lgas

                Comment

                • Tibla
                  Räme Fish
                  • Jan 2015
                  • 1

                  #23
                  Re: Kandideerimine

                  Saadsin privasse kirja

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #24
                    Re: Kandideerimine

                    Hei, mul selline vb veidi loll küsimus, et kas oma rolliga võib ka coachi saada või peab ainult Teie rolli ja kasumijaotusega teema olema?

                    Comment

                    Working...