Kandideerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Kandideerimine

    Kui Sa oled huvitatud stakest ja coachingust või ka lihtsalt coachingust ja arvad, et võiksid Tallile huvi pakkuda, siis saada kasutajale „muruntau“ järgmise sisuga sõnum:

    1) Soovitused
    2) Nimi
    3) Pokkerisaitide ja foorumite kasutajad
    4) Pokkeri teekond, mida varem oled mänginud
    5) Sinu eesmärgid pokkeris, nii lühemas (nt 6 kuud) kui ka pikemas (3-5 aastat) perspektiivis
    6) Miks ma peaks Sind steikima?
    7) Mis mänge ja sisseostu tasemeid mängida tahad?

    Päris eeposi pole vaja

    Jätke kandideerimisel siia teemasse ka märk maha oma pokkeritoa kasutajanimega.
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: Kandideerimine

    Saatsin pm-i.
    Vandalar -PokerStarsis

    Comment

    • Tarq666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 814

      #3
      Re: Kandideerimine

      Saatsin pm-i.
      Pokerstars: Tarq666

      Comment

      • quentince
        FPP Pro
        • Mar 2014
        • 298

        #4
        Re: Kandideerimine

        Saatsin kah pm-i.
        Pokerstars: raunopehka

        Comment

        • wolts33
          Räme Fish
          • Apr 2014
          • 1

          #5
          Re: Kandideerimine

          Saatsin pm-i.wolts33 PokerStars

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: Kandideerimine

            Kuna hetkel Monaco EPT'l saan kandideerimistele vastata pikemalt alles 05.05.

            Comment

            • Dart Line
              Räme Fish
              • May 2014
              • 2

              #7
              Re: Kandideerimine

              Pokerarx - 888

              Comment

              • PeeeeeK
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 104

                #8
                Re: Kandideerimine

                Saatsin pm-i PeeeeeK PokerStars

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #9
                  Re: Kandideerimine

                  Saadaks ka huviga pm-i aga tundub et inbox on täis?

                  Comment

                  • Rentz
                    FPP Pro
                    • May 2013
                    • 203

                    #10
                    Re: Kandideerimine

                    Rentz27 PokerStars

                    Comment

                    • Blacktor
                      Jube Noob
                      • Dec 2010
                      • 112

                      #11
                      Re: Kandideerimine

                      Saatsin pm-i.
                      Pokerstars: Blacktor666

                      Comment

                      • Naxer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 345

                        #12
                        Re: Kandideerimine

                        Saatsin ka pm-i teele.
                        PokerStars: Naxer

                        Comment

                        • Roushie
                          Jube Noob
                          • Jun 2012
                          • 103

                          #13
                          Re: Kandideerimine

                          Sent, BuckFitchez @ Stars.

                          Comment

                          • Maestro
                            Julm Donk
                            • Dec 2011
                            • 40

                            #14
                            Re: Kandideerimine

                            Sent, Maestro3030 @ stars

                            Comment

                            • rollkopter
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 501

                              #15
                              Re: Kandideerimine

                              PM-d

                              Comment

                              Working...