Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #151
    Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

    €20 satikas on OO-s 19 min kestnud juba.

    Comment

    • kaval-ants
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 191

      #152
      Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      €20 satikas on OO-s 19 min kestnud juba.
      Esimeses postis on kirjas 21.00... Sellise tünga eest võiks mulle niisama pileti anda :D

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #153
        Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Huvitav, kas lühikeste pükstega võib mängida?
        Parkis olen ka mõndasid lühkadega näinud see aasta, arvan, et pole probleemi. Aga täiesti õigustatud küsimus, UK kasinnis ei lastud nt kapuutsiga pusaga ja tossudega sõpra sisse, Soomes ei või vist kapuutsiga pusa olla jne.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #154
          Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

          arvan, et seal ole kasvõi karukostüümis, nagu mõned olid triobet openil :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #155
            Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

            no lyhkaritega on standard

            Comment

            • Lowry
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 268

              #156
              Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

              Suva mis püksid. Peaasi mida pikem lips seda uhkem.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                Ma tuleks küll lühkaritega aga kuna ma ei viitsi pärast koitsa riideid vahetama minna siis tulen teksades, et otse peole töötlema minna. Kui peaksin varakult välja kukkuma siis aega riideid 100x vahetada aga tõenäoliselt siis Tallinna õhtuks tagasi.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #158
                  Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                  thank god et team prodele tehti lühikeste käistega särgid :D, pikkade käistega oleks epic RIP

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #159
                    Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                    Mis kell see karneval algas? Peaks vist Tallinnast sõitma hakkama millalgi.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                      13:00. Me krayziega 11:00 liikuma hakkame, juba leveldas mind, et ta juba Pärnus ja unustas ära mu.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #161
                        Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                        Normaalne. Peab kiire hommikusöögi tegema ja hiljemalt tunni pärast liikuma hakkama.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #162
                          Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                          tee privadori moodi stiilne tunnine hilinemine, sest deepstack ikkagi ju.

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #163
                            Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            tee privadori moodi stiilne tunnine hilinemine, sest deepstack ikkagi ju.
                            Ma pole nii kõva kärbes vist. Ei raatsi tavaliselt eriti ühtegi kätt vahele jätta lauas. Missed-my-AA foobia ilmselt.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #164
                              Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                              Väljas mega palav juba hommiku, ei mäletagi eelmisest korrast kui palav seal saalis oli.

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #165
                                Re: Olympic-Online Pärnu Meistrivõistlused

                                Esimese päeva viimane lvl jäi ära, sest elektrikatkestus tuli. Järgi siis mingi 75 mängijat ja avarage 25k. Mul 44 825 ja kindlalt teise päeva. Teine päev algab kell 11 hommikul, sest 1 lvl jäi mängimata. Praegu siis kodus kiire ettevalmistus ja pittu!

                                Comment

                                Working...