Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #46
    Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

    coca, kust sa HH said, tahaks ka ühte huvitavat kätt postitada.

    Comment

    • pafka666
      IP Olümspi
      • Jul 2009
      • 429

      #47
      Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

      out 157ndana MPlt shove 12BBd A9 ja buttonil 10 10

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #48
        Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

        Teiseks pausiks chipleader, nägin unes üleeile, et sain FT sellel, kuigi unes oli see live:(

        vahepeal tegin päris rõveda 4-barrel blufi KT-ga Axxxx boardil.

        Button avab 660, mina reraisen SB-lt 1500, BB foldib ja button callib.
        Flop A47 betin 1750, button callib.
        Turn 5, betin 3250, button snapcallib (u. 8800 jääb alles, pot 11.5 vms)
        river 7. Mõtlen buttonil on ilmselt AT, 66 või AJ...saan maha ta sellelt ilmselt. Shoven ja button foldib peale pikka mõtlemist.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #49
          Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

          Sick, AA vs minu KK vs AQ pre allin ja QQxxx board, suur pot.

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #50
            Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

            ma ka sees veel, kristjani lauas, decent stack

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #51
              Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

              flip, out 65., AQ vs 44
              Last edited by Ecuador13; 27.04.11, 00:42.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #52
                Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                Vastik, kaotasin poti, kus mul oleks 20% turniiri stackist QQ vs AT...
                20 alles.
                edit: ja järjekordne huge pot AK vs TT...kahju, et ei tule need:(
                edit: Ja QQ vs AA button vs BB, sick, et elus olen, õnneks blinde lasevad võtta ikka. BB oli õnneks laua väikseim stack.
                Last edited by KristjanLaas; 27.04.11, 01:31.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #53
                  Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                  Hakkan lihtsalt oksele, 9. koht
                  Seesama tüüp, kes AT vs QQ välja imes huge potis nüüd siis avab CO 10k (minu stack 100k, suuruselt 3s), minul BB peal AA.
                  Tõstan 28k ja ta callib. Flop KJ3, betin 28k, ta shoveb, ma callin ja tal KJ. Abi obv ei tule ja läbi.

                  Vihkan tõsiselt turniiripokkerit viimasel ajal.
                  Haige kui kehvad mängijad seal on ja sain ainult blindide varastamisega 9. koha.
                  0 kätt pidasid vastu. Lihtsalt 0 suurt poti võitsin. Nii fustreeriv. See oli liiga võidetav turniir, et sitane 9 koht saada, mis on pmst sama väärt, mis 90 koht.
                  Last edited by KristjanLaas; 27.04.11, 01:58.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #54
                    Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                    nice job, sul siis reaalne võimalus usasse sõita? ei saanud selle turniiride seeria süsteemist päris täpselt aru, seega ise jätsin selle vahele...

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #55
                      Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                      wp anyway kristjan! samas vaimus edasi!

                      Comment

                      • Paju99
                        Olybeti Esindaja
                        • Sep 2010
                        • 84

                        #56
                        Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                        Täielik nimekiri OO mängijate Event #1 kohtadest:

                        9. KristjanLaas
                        39. LIVEnLine
                        43. kassitar
                        46. LuxDelux
                        65. Aramolise
                        129. olyylo
                        141. kristjan803
                        157. pafka12
                        158. ESTPatrick
                        178. AO1111
                        188. Kifaraa
                        190. SeinaJohn
                        204. aalert
                        225. hotpepsicola
                        259. herlio
                        274. KIRKAA

                        Olympic-Online lehel peagi ka punktitabel üleval.

                        Soovime kõigile OO Warrioritele edu!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          coca, kust sa HH said, tahaks ka ühte huvitavat kätt postitada.
                          HEM-il ja PT3-el saad HH lasta kuvada lauda, sealt saad copy-pasteda nii teksti (edasi lased läbi konverteri) või juba valmis 2p2 formaadis, mille copyd otse siia.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                            HEMil vasakult TOURNEY ---> Preflop Cards

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #59
                              Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                              Sick, oli juba algusest suht doomed.
                              Iga 2. käsi oli AK, AQs, KK jne, aga erinevatel põhjustel pidin loobuma mingil tänaval käest.
                              Viimane käsi on BB peal A7, early limbib ja flop A76, betin sisse, early shoveb ja snapin, vastasel 66 ja gg:(

                              Comment

                              • pafka666
                                IP Olümspi
                                • Jul 2009
                                • 429

                                #60
                                Re: Olympic-Online: WSOP Sõdalaste Meistrite Liiga

                                turniiri parim käsi 66 ja 72.koht

                                Comment

                                Working...