EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

    panin ka kirja end, isegi kuiei ole meeles m2ngida ..

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #32
      Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      Meie homegame klubis sai 50 liiget täis ja paistab, et seda suurendada ei saa . Uued liikmed saavad siis sisse ainult juhul kui keegi lahkub.
      Kui praegu mõni klubi liige tahab seda turniiri mängida ja pole veel jõudnud, siis jama. Igast piiranguid ikka tehakse.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

        ma ka kirjas. 2 veel puudu....

        Comment

        • kympa
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 110

          #34
          Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

          Regasin ennast sellest HomeGame klubist maha, loodetavasti saab mõni nõuetele kvalifitseeruv liige minu arvelt sisse. GL

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #35
            Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

            tavai 19 reganut on!
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #36
              Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

              Kvoorum koos.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                Damn. Ma ei saagi ise osaleda, kuna pean olema kell 20:00 lennujaamas olemas. Aga ma end maha ei rega juba seepärast, et oleks 20 venda koos ja et turniir kvalifitseeruks.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                  loffid - regage ruttu ära. starsis ju mängib siit vähemalt 892 mängijat.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                    Aga neist maksimaalselt 55 on ainult klubis :)

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #40
                      Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Aga neist maksimaalselt 55 on ainult klubis :)
                      erilised loffid!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                        fk, 19 reganut, ühte veel vaja!

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #42
                          Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          fk, 19 reganut, ühte veel vaja!
                          Keegi mitteliige kes seal 49/50 seas on, võiks niisama ka liituda, et 20 kindlalt täis saaks. Mis siis, et auhinnale ei pretendeeri, küll aga pretendeerib turniiri auhinnafondile (20 euri).

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #43
                            Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                            Ma võin liituda, aga mängida ei saa.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                              Liitu siis.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #45
                                Re: EMV Main Eventi pakett ainult PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi liikmetele

                                Hehe. Suure suuga lubasin, aga tra, ma olen turnad endal Pokerstarsis ära keelanud. :(
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...