jõuluüllatus triobetis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Helmps
    Grinder
    • Oct 2008
    • 828

    #16
    Re: jõuluüllatus triobetis?

    regamine hakkab siis kaks tundi varem. max 6k osalejaid.

    Comment

    • jep18
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 49

      #17
      Re: jõuluüllatus triobetis?

      Väga imelik aeg küll selle korraldamiseks valitud, keset ööd.
      Ei ole vist keegi selle peale mõelnud, et osad inimesed peavad ka jõulude ajal tööl olema. Endal siis tundub see turniir ära jäävat kuna pean hommikul tööl olema. Tundub tõesti parajalt ilust jõuluüllatus olevat. Ülejäänud trio kampaaniaga jäin rahule
      Häid Jõule kõigile !

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #18
        Re: jõuluüllatus triobetis?

        Paraku on see protsent inimeste hulgas suhteliselt väike, kes peavad 25.da hommikul vara ärkama ja tööle minema. Enamustes asutustes siiski vaba päev ja probleeme pole. Imo on just aeg väga hea, jõutakse pere ja tuttavatega kogu see jõulunänni jagamine ära elada, veidi maha rahuneda ning siis turniiri mängida. Seega ainult plussid Triole.

        Kuid Häid Pühi sullegi!

        Comment

        • arvamusliider
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 183

          #19
          Re: jõuluüllatus triobetis?

          Ei näe probleemi. Kas midagi targemat jõuluõhtul teha pole, kui trios freerolli toksida?

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #20
            Re: jõuluüllatus triobetis?

            kas ilm logimata, saab ka kuskilt trio intsalli filei, trio ei saada mulle uut parooli ja olen teises arvutis ei saa kätte seda ksukilt

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #21
              Re: jõuluüllatus triobetis?

              Algselt postitas arvamusliider
              Ei näe probleemi. Kas midagi targemat jõuluõhtul teha pole, kui trios freerolli toksida?

              ei mõlise

              Comment

              • Metsapull

                #22
                Re: jõuluüllatus triobetis?

                Päris palju osalejaid, aga nagu freerollile kombeks on juba umbes veerand välja kukkunud.

                Comment

                Working...