TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #526
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Algselt postitas privador
    Mõtlesin vahepeal, et tulen gaasimaskiga. Pole just mõnus, kui lauas äigavad kõik seagrippi sulle näkku
    Kui lähed (see londiga vana vene oma) ja mängid terve turniiri gaasimaskiga kaasa, siis luban, et kannan sulle $100 PokerStarsi.

    EDIT: kurna ei pea küljes hoidma

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #527
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      Algselt postitas privador
      Mõtlesin vahepeal, et tulen gaasimaskiga. Pole just mõnus, kui lauas äigavad kõik seagrippi sulle näkku
      äigad enne kui pisikud sinuni jõuavad roundhouse-i vastu.
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0dXh20n_Jco&feature=related[/youtube]

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #528
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Algselt postitas privador
        Mõtlesin vahepeal, et tulen gaasimaskiga. Pole just mõnus, kui lauas äigavad kõik seagrippi sulle näkku
        irwwww palun tehke sellest salaja pilti :D

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #529
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          Algselt postitas privador
          Mõtlesin vahepeal, et tulen gaasimaskiga. Pole just mõnus, kui lauas äigavad kõik seagrippi sulle näkku
          HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAA

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #530
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            jõudsin tartusse, pea lõhub otsas, nice...

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #531
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              kuldne turniir.
              paraku jäi laeks 12. koht peale mida sai vähe cashi tehtud.
              1h ja +5k, "supervalik", nagu estpat ütles. :)

              minust jäid hommikul kell 7 olympicusse keiss, risti7(1 turna võitjatest) ja kella 22st saati mudas olnud estpat ja runnar.

              muidugi lõhub, kui segamini hotshotte ja sunrise lasta :D

              Comment

              • forell
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 350

                #532
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                ma ka põlesin turniiril
                kirjutasin oma blogi kuidas ja mis.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #533
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas vsiu100
                  kuldne turniir.
                  paraku jäi laeks 12. koht peale mida sai vähe cashi tehtud.
                  1h ja +5k, "supervalik", nagu estpat ütles. :)

                  minust jäid hommikul kell 7 olympicusse keiss, risti7(1 turna võitjatest) ja kella 22st saati mudas olnud estpat ja runnar.

                  muidugi lõhub, kui segamini hotshotte ja sunrise lasta :D
                  Ohoo. Mul kodus just 4 padrunit smirnoffi, võtangi näppui ning lendan pojja juurde pead parandama.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #534
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    vsju võitsid 5k?Kelle käest?Vaatasin, et panite mingi 3,4-handed mängu.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #535
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      algul 5handed, siis 4handed.
                      igori, samaka ja pisut dima käest.
                      paar härrat olid tiltis ja oskusi ma pigem pikalt ei kommenteeriks...
                      hi-lows polnud probleem mind riverini maha callida srt8-ga(no low), kui mul oli nut fls ja 2nd nut low......
                      neid näiteid oli paar veel.
                      muidugi selleks ajaks kui ma maha sain, olid paar pea-santat juba tühjaks tõmmatud ja lahkunud.....

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #536
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        Kesse siis Burxi enne finaali valja vottis??

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #537
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          ei tea aga ta rääkis, et 28k pealt kaotas flipi 77 vs KJ. kukkus 12k peale ning sama vend, kellel oli KJ läks järgmine käsi all-in, Andresel TT ja callis ära. Vanal oli 77, floppi lendas 7, turni sai Burget küll ka masti-tõmme aga mis paraku ära ei tulnud.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #538
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            Algselt postitas runnar
                            jõudsin tartusse, pea lõhub otsas, nice...
                            ei saa öelda, et kehv olla oleks olnud. ma muidugi ei joo ka üle nagu sina, oskan ikkagi tagasi hoida. Kõrgharidus ikkagi.

                            Comment

                            • runnar
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 740

                              #539
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              super

                              Comment

                              • akristjan
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 406

                                #540
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                aa seda ka et.. F U Runnar!!!!!!!!!! :)

                                risti risti krt!

                                Comment

                                Working...