PokerStars Baltics Championship of Online Poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #1

    PokerStars Baltics Championship of Online Poker

    Uus promo Baltikumi mängijatele:

    Satelliit- ja garanteeritud auhinnafondiga põhiturniirid on saadaval 'Turniir > Piirkondlik' ('Tourney > Regional') tabi all PokerStarsi kliendis.

    Rohkem infot siin: http://balticscoop.pokerstars.com/
    Leht peaks Eestis avanema, aga palun andke teada, kui ligi ei saa...
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2
    Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

    Imelik, satikad algasid juba eile aga softi ei saa mingil moel ametlikult alla laadida ?

    Comment

    • Tarvi
      PokerStarsi Esindaja
      • Sep 2009
      • 347

      #3
      Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Imelik, satikad algasid juba eile aga softi ei saa mingil moel ametlikult alla laadida ?
      Mul pole midagi meie kaitseks öelda. Pean vabandama.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

        Ohohooo....väga huvitav uudis . Ootan BCOOPi

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #5
          Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

          Tunnustus Starsile, et on ette võetud korraldada selline tšempionaat, eriti kuna Triobet sellest loobus (mullu enam ei toimunud).

          Aga samas kasutan võimalust avaldada nördimust ja kummastust absoluutselt nõmeda ja ühekülgse turniiride valiku üle.

          Kas oleks võimalik saada mingit põhjendatud selgitust, mis point on NII paljudel NL Hold'em turniiridel, neid on kavas 11-st 8 (ok, kui täpsem olla, siis 7,5 - üks on mixed NL/Limit).

          Ja siis Pot Limit 5 Card Draw! Vau. Welcome back to 20th century :)

          Miks ei leitud võimalust kavva mahutada mitte ühtki moodsamat segamängu, nt 8-Game??


          Event Buy-In Game Guarantee
          01 $11+R No Limit Hold'em [6-max] $10,000
          02 $22 Pot Limit Omaha Hi/Lo $1,000
          03 $22 No Limit Hold’em [2XC, turbo] $2,000
          04 $33 No Limit Hold'em $3,000
          05 $22 No Limit Hold’em [Heads-Up] $2,500
          06 $33 Mixed Hold’em [6-max] $2,000
          07 $33 No Limit Hold’em [6-max] $7,000
          08 $22 Pot Limit 5 Card Draw $1,000
          09 $22 No Limit Hold'em [1R1A] $2,500
          10 $33 Pot Limit Omaha 1R1A $2,000
          11 $215 Main Event $10,000

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #6
            Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

            Algselt postitas erplander Vaata postitust
            Kas oleks võimalik saada mingit põhjendatud selgitust, mis point on NII paljudel NL Hold'em turniiridel.

            Miks ei leitud võimalust kavva mahutada mitte ühtki moodsamat segamängu, nt 8-Game??
            Saatsin tagasiside turundusjuhile edasi.

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #7
              Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
              Saatsin tagasiside turundusjuhile edasi.
              Ok, tänud!

              Kopeerin ka lõigu oma postitusest "Eesti meistrikad" teemast Pokernewsi foorumis:

              Põhiidee on, et meister selguks võimalikult erinevates mänguformaatides, mitte nii nagu 8 erinevat NL Hold'emi meistrit Baltic COOP-il, milline neist siis tegelik meister on, peaksid ehk omavahel veel ühe SNG tegema vms, lol, mis see point on? See ju devalveerib üritust totaalselt. Ise vaevalt viitsingi neid seal mängida, jaburus kuubis. Heameelega mängiks aga 2-7 Triple Draw'd, 7 Card Studi, Razzi, HORSE't ja/või 8-Game.

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #8
                Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                Ok, tänud!

                Kopeerin ka lõigu oma postitusest "Eesti meistrikad" teemast Pokernewsi foorumis:

                Põhiidee on, et meister selguks võimalikult erinevates mänguformaatides, mitte nii nagu 8 erinevat NL Hold'emi meistrit Baltic COOP-il, milline neist siis tegelik meister on, peaksid ehk omavahel veel ühe SNG tegema vms, lol, mis see point on? See ju devalveerib üritust totaalselt. Ise vaevalt viitsingi neid seal mängida, jaburus kuubis. Heameelega mängiks aga 2-7 Triple Draw'd, 7 Card Studi, Razzi, HORSE't ja/või 8-Game.
                Saan aru ja nõustun loogikaga. Turundusjuhi kohaselt otsustati mängutüüpide üle vastavalt eestlaste osalemisele SCOOPi ja WCOOPi üritustel. Lubati, et tagasisidet võetakse arvesse...

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                  Erplanderi tüüpilisele virinale vastuseks: mida antab tiitel alal, mida oskab siitkandist käputäis inimesi? Võimaluse lüüa rind kummi ja öelda, et olen tsempion, kuigi konkurente ei olnudki? lol

                  Põhimõtteliselt, nagu WCOOP juba näitas, eestlased segamänge väga ei igatse mängida.

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #10
                    Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                    Mõni leiab ikka võimaluse isiklikuks minna.

                    Kust sa võtad, et muid mänge peale NL Hold'emi oskab käputäis inimesi??

                    Minul on andmed ja tõestused, et oskab rohkem kui käputäis. Näiteks eelmisel aastal Unibetis toimunud Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlustel olid kavas väga erinevad, ka vähemlevinud mängud ja formaadid ning kõigil turniiridel osales üle 50 mängija.

                    Kui nüüd lisame Läti ja Leedu mängijad, siis kokkuvõttes saab päris mitu käputäit osalejaid.

                    Pokernewsis Eesti meistrikate teemas soovisid just enamus arvamust avaldanutest kindlasti segamängude lisamist.

                    "Põhimõtteliselt, nagu WCOOP juba näitas, eestlased segamänge väga ei igatse mängida."

                    Igatsetakse, aga WCOOP-il oli eestlaste väiksema osaluse põhjuseks eelkõige võrdlemisi kallid osalustasud, BCOOP-il poleks see probleemiks.

                    Küsiks ka vastu, et mida annavad mitu tiitlit ühes ja samas mänguformaadis? Eestile on kombeks üks president korraga, samuti võiks olla Baltikumis üks NL Hold'emi meister (Main Eventi võitja) korraga. Ok, 6-max ja heads-up formaadis on ka oma meistrid. Aga kes need ülejäänud on, mingid poolpeeretajad? lol

                    Hetkel oleks küll paslikum nimi sellele üritusele Baltic NL Hold'em Festival või Baltic NL Hold'em Series vms, aga mitte Baltic Championship of Online Poker.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                      Mulle kava meeldib, aga võiks ikka mingi peenete auhindadega overall ranking ka olla.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        Mulle kava meeldib, aga võiks ikka mingi peenete auhindadega overall ranking ka olla.
                        +1

                        kava on solid ja overrall ranking lisaauhindadega võiks veel olla

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #13
                          Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                          Erplander, minu arvamus ikkagi erineb. Tiitel mängus, kus sul on vastas +50 elukutselist on igal juhul väärt rohkem kui tiitel mängus, kus sul on vastas selles mängus 99% amatöörid (kes muidu ei pruugi pokkeris amatöörid olla).

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #14
                            Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Erplander, minu arvamus ikkagi erineb. Tiitel mängus, kus sul on vastas +50 elukutselist on igal juhul väärt rohkem kui tiitel mängus, kus sul on vastas selles mängus 99% amatöörid (kes muidu ei pruugi pokkeris amatöörid olla).
                            Andeks, aga mis tähtsust sel elukutseliste/amatööride protsendil on ja kust need üldse võtsid, laest?

                            Kui sa nüüd lähed vaatad WSOP osalejaid segamängudes ja NL Hold'em turniiridel, siis millises neist on elukutseliste protsent kõrgem? lol

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #15
                              Re: PokerStars Baltics Championship of Online Poker

                              Mis tähtsust sel on? Kui FC Flora mängiks neljandas liigas, tuleks "suure pingutusega" selle meistriks, kas see oleks auhind, mille üle nad uhked oleksid?

                              Tähtis ei ole mitte ainult elukutseliste protsent vaid ka fieldi suurus võru saamise teel. Holdemis on WSOPil kindlasti raskem tiitlit saada kui segamängudes juba ainuüksi fieldi tõttu ja elukutseliste arv, keda tuleks alistada enne tiitlit on ka 100% suurem kui segamängudes.

                              Või sa tahad väita, et Baltikumis on "mitu käputäit" ainult Razzist või ainult segamängudest elatuvat mängijat?

                              Comment

                              Working...