Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)
Tegelt oligi plaan ju korralikult mängida,aga lihtsalt algsues tahtsin teha paar gamblet.Loomulikult kui oleks olnud juba 10k stack oleks lülitanud ise niti reziimi ja kõrgetele kohtadele mänginud.
Lihtsalt praegu pole seda MTT tunnet ja tõesti ei viici isegi nn TV kõrvalt mängida.
Freeroll lihtsalt tiksub kõrvale su "regular mängudele" või foorumi lugemisele ning samal ajal proovid jõuda TOP72 hulka, mis minu arvates on üpriski lihtne! Kui sa ei viitsi mängida, siis miks sa üldse panid oma nime bloggerite freekasse (blogi) ja miks sa üldsde regad ära??
Minule on see täiesti selgusetu ja mõistmatu..
Minule on see täiesti selgusetu ja mõistmatu..
Lihtsalt praegu pole seda MTT tunnet ja tõesti ei viici isegi nn TV kõrvalt mängida.
Comment