World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #91
    Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

    Freeroll lihtsalt tiksub kõrvale su "regular mängudele" või foorumi lugemisele ning samal ajal proovid jõuda TOP72 hulka, mis minu arvates on üpriski lihtne! Kui sa ei viitsi mängida, siis miks sa üldse panid oma nime bloggerite freekasse (blogi) ja miks sa üldsde regad ära??

    Minule on see täiesti selgusetu ja mõistmatu..
    Tegelt oligi plaan ju korralikult mängida,aga lihtsalt algsues tahtsin teha paar gamblet.Loomulikult kui oleks olnud juba 10k stack oleks lülitanud ise niti reziimi ja kõrgetele kohtadele mänginud.
    Lihtsalt praegu pole seda MTT tunnet ja tõesti ei viici isegi nn TV kõrvalt mängida.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #92
      Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

      Algselt postitas privador
      Tegelt oligi plaan ju korralikult mängida,aga lihtsalt algsues tahtsin teha paar gamblet.Loomulikult kui oleks olnud juba 10k stack oleks lülitanud ise niti reziimi ja kõrgetele kohtadele mänginud.
      Lihtsalt praegu pole seda MTT tunnet ja tõesti ei viici isegi nn TV kõrvalt mängida.
      Selle turniiri "käitumismall":
      500 nägu.

      Esimene tund: kõik gamblerid/fishid pushivad nii julmalt ja bluffivad jubedalt, et isegi flopist saadud 2-nd paaril on jube equity taga. 300 alles.
      Teine tund: gamblerid jätkavad, niti kosuvad. 200 alles
      Kolmas tund: gamblerid on out või suureks duubeldanud ja mängivad tightilt. Nitid hakkavad surema.
      Neljas tund: 100 alles bubble, suured stackid ei tee midagi, shortied strugglevad.

      Kuidas abuseda?

      1. Tund ole jube tight ja oota! Sest heade kaardide väljamaksmise% on sinna 100% ligi.
      2. Ole ikka tight, vaata üle oma laud, kes on nit, kes gambler.
      3. Hakka lammutama! Nüüd on lauas ainult järgi nitid, kes foldivad end surnuks või fishid, kes on saanud suure stacki ning enam nii julmalt ei gamble. Samuti, kui sa ei ole märkimisväärset stacki lisa saanud on suht push-fold mäng ning väga lihtne on mängida, sest vastased teevad ikka väga räigedi vigu - kas foldivad liiga tihti või callivad liiga palju!
      4. Tund. Vastavalt stackile, oled seal keskel, siis tixu piletini (see esmatähtis), oled short siis proovi ajada stack natuke suuremaks, et bubblesse ei jääks, kuna buble seal jube tight oli. Oled suur stack lammuta ja varasta retsilt.

      Ez Game IMO.

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #93
        Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

        Algselt postitas ranka
        Minu arvates on LOW väga tähtis, sest nut LOW handi, mida ei saa enam redrawida on tunduvalt lihtsam saada, kui nut high handi! Ja samuti vastased mängivad millegipärast just high-hande üle ning tihti peale võib sellitel freerollidel A3XX kaardiga tõmmata nii low handi kui ässa paari, mis annab sulle high handi :P
        Minul on jäänud just see mulje, et liialt mängitakse low peale. Seda ei juhtu just harva, et mõnes madalas omaha hi/low lauas on avatud näiteks 3,4,8,10,K rainbow, 4 venda potis ja kõik panustavad täiega ka pärast riverit. Avatakse kaardid ja üks vant näitab mingid hädised middle kaks paari, millega saabki high kätte ja 3 venda (!) näitavad A2xx ilma mingi lootuseta high-handi võita. See tähendab aga seda, et tegelikult saab plussi ainult high-handi võitja ja need kolm low-venda jäävad kõik miinustesse. On ka vastupidiseid vante, kes mängivad usinalt kaasa raisetud pottides spekulatiivsete high-kätega, millega puudub igasugune low võimalus (n. mingi KJT8 jne.) ning ega nemadki ei ole kindlasti võitvad mängijad. Kui Imre mulle seda mängu õpetas, alustas ta esimese beginnerile väga vajaliku põhitõega "Eesmärk on katsuda võita mõlemad potid..."

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #94
          Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

          Algselt postitas Maheaatom
          Minul on jäänud just see mulje, et liialt mängitakse low peale. Seda ei juhtu just harva, et mõnes madalas omaha hi/low lauas on avatud näiteks 3,4,8,10,K rainbow, 4 venda potis ja kõik panustavad täiega ka pärast riverit. Avatakse kaardid ja üks vant näitab mingid hädised middle kaks paari, millega saabki high kätte ja 3 venda (!) näitavad A2xx ilma mingi lootuseta high-handi võita. See tähendab aga seda, et tegelikult saab plussi ainult high-handi võitja ja need kolm low-venda jäävad kõik miinustesse. On ka vastupidiseid vante, kes mängivad usinalt kaasa raisetud pottides spekulatiivsete high-kätega, millega puudub igasugune low võimalus (n. mingi KJT8 jne.) ning ega nemadki ei ole kindlasti võitvad mängijad. Kui Imre mulle seda mängu õpetas, alustas ta esimese beginnerile väga vajaliku põhitõega "Eesmärk on katsuda võita mõlemad potid..."
          Lisaks on mingi tõenäosus, et low ei kvalifitseeru (ei tule 3 madalat lauda). See ei peaks keeruline arvutada olema, aga ei viitsi ja googeldada ka mitte. Äkki keegi teab? Ja siis on jälle oluline omada head high-kätt.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #95
            Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

            Ütleb ju päris selge sõnaga, et FINAALturniiril saaksid sa oma 24. koha eest stepipileti. See, millel sa osalesid, oli pmst satikas sellele finaalturniirile.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #96
              Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

              Üldiselt võiksid talle saata vastause: Lisaks oma meikimisele ja maniküürile võiksite ka vahel natuke tööd teha ning olla kursis oma tööandja pakkumistega. Enne 24H tunni möödumist ei ole ticketi pärast põdeda vaja, isegi starsil läheb aega. Ise sain ka alles järgmine õhtu selle kätte.

              Comment

              • raunooo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 422

                #97
                Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                Requests -> Tournament tickets, sinna ilmub su step 3 ticket ka nähtavale. Läheb aega, 24h jooksul vist jah lisavad selle sinna. Et ment52 on vist ise valesti aru saanud?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #98
                  Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                  Algselt postitas fishh
                  Kas ainult mina olen loll või on tegu valusa scammiga?

                  > >Hi!
                  > >
                  > >I finished 24th in the bloggers tournament and it says 10-27 get a
                  > >step 3 ticket. I can` t see it.


                  Hello Ivar,

                  Thank you for your email.

                  I see that you finished 24th in Tournament #124189662. Note that the top
                  72 players in this tournament were automatically registered in Sunday's
                  WBCOOP Final, Tournament #170000000.

                  In that final tournament, the prizes are awarded as follows:
                  1st: Sunday Majors Platinum Package
                  2-9: Sunday Majors Gold Package
                  10-27: Step 3 Ticket
                  28-45: Step 2 Ticket

                  I hope that clarifies things for you. Should you have other questions,
                  please do not hesitate to contact us. Good luck in the tournament and
                  thank you for choosing PokerStars!

                  Regards,

                  Andrea G.
                  PokerStars Support Team
                  Starsi support on alla hakanud käima :((( Saadab ka miski copy-paste kirju juba.

                  Tra raske oli tal öelda, et "Ivar, ole kannatlik! Läheb natuke aega selle piletiga". Tehku oma supportidele koolitus ja tutvustagu oma promo reegleid.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #99
                    Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                    praehu chip leader, äkki õnnestub ära kobistada finaali ticket. Hull rush oli algul, sette ja maju nagu ratsahobuse s*tta

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                      Algselt postitas jrgn hell
                      praehu chip leader, äkki õnnestub ära kobistada finaali ticket. Hull rush oli algul, sette ja maju nagu ratsahobuse s*tta
                      gogogogogo

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                        JA sul päris viisakas stack, sellega peaksid 100% ajast homele finaalile pileti kätte saama.

                        Suurte stackide vastu foldi kõik.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #102
                          Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                          suur tänu! tahtsin just kelleltki küsida, kuidas köituda

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #103
                            Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                            20nes koht ja step 3 pilet, läksin A3os shovega, kui 89s callsi ja floppas rea


                            tänud rankale ja luckboxile

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #104
                              Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                              Algselt postitas jrgn hell
                              20nes koht ja step 3 pilet, läksin A3os shovega, kui 89s callsi ja floppas rea


                              tänud rankale ja luckboxile
                              Väga hea, ma ise kõik freerollid maha maganud.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #105
                                Re: World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP)

                                21,7 : 1le on seis, et eestlane toob võidu koju, kui õigesti arvutasin


                                17 eestlast finaalis

                                edu kõigile!

                                Comment

                                Working...