päris palju eestlasi päris kaugele see WCOOP jõudnud ja tundub et vanadest peerudest pole keegi eriti tegusid teinud (pole ka eriti tähelepanelikult jälginud ja võin eksida)
päris palju eestlasi päris kaugele see WCOOP jõudnud ja tundub et vanadest peerudest pole keegi eriti tegusid teinud (pole ka eriti tähelepanelikult jälginud ja võin eksida)
Mulle tundub, et vanad peerud on laisaks l2inud, kui on profilepingud saanud.Yks jahib pargis pujus 2rimehi ja teine k2ib unibeti uo trippimas.
Hea on vahest j2lgida ka v2ga heade m2ngijate m2ngu.
m2ngisin wcoopy 215 freezouti. Kui mu vasakule k2ele ilmus cal42688
sharkscope vaadates v2ga impressive 500k voitnud ja mitte mingi ulme grinimisega, ega mitte yhe hiti vend.
Mis mulle silma j2i. Stiil v2ga agressiivne. Mis mulle meeldis oli betsizing. Sellised 4/10 cbetid ja silma j2i ka sellised iga k2iguga 30 sekundiga mottepausid.
Comment