WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • heido24
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 402

    #391
    Re: WCOOP 2010

    nice $...gg :)

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #392
      Re: WCOOP 2010

      päris palju eestlasi päris kaugele see WCOOP jõudnud ja tundub et vanadest peerudest pole keegi eriti tegusid teinud (pole ka eriti tähelepanelikult jälginud ja võin eksida)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #393
        Re: WCOOP 2010

        päris palju eestlasi päris kaugele see WCOOP jõudnud ja tundub et vanadest peerudest pole keegi eriti tegusid teinud (pole ka eriti tähelepanelikult jälginud ja võin eksida)
        Mulle tundub, et vanad peerud on laisaks l2inud, kui on profilepingud saanud.Yks jahib pargis pujus 2rimehi ja teine k2ib unibeti uo trippimas.

        Comment

        • pafka666
          IP Olümspi
          • Jul 2009
          • 429

          #394
          Re: WCOOP 2010

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Mulle tundub, et vanad peerud on laisaks l2inud, kui on profilepingud saanud.Yks jahib pargis pujus 2rimehi ja teine k2ib unibeti uo trippimas.
          lol

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #395
            Re: WCOOP 2010

            loooooooooooooollllll
            mis teha, elu on selline :D

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #396
              Re: WCOOP 2010

              GG Sten

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #397
                Re: WCOOP 2010

                Hea on vahest j2lgida ka v2ga heade m2ngijate m2ngu.
                m2ngisin wcoopy 215 freezouti. Kui mu vasakule k2ele ilmus cal42688
                sharkscope vaadates v2ga impressive 500k voitnud ja mitte mingi ulme grinimisega, ega mitte yhe hiti vend.
                Mis mulle silma j2i. Stiil v2ga agressiivne. Mis mulle meeldis oli betsizing. Sellised 4/10 cbetid ja silma j2i ka sellised iga k2iguga 30 sekundiga mottepausid.

                wcoopyl ka koige rohkem cashinud.

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #398
                  Re: WCOOP 2010

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Mulle tundub, et vanad peerud on laisaks l2inud, kui on profilepingud saanud.Yks jahib pargis pujus 2rimehi ja teine k2ib unibeti uo trippimas.
                  Võttis vist su öeldud hinge , eileöösel $320 6max eventil
                  14. vanapeer (Viimsi) $4285,83

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #399
                    Re: WCOOP 2010

                    $215 HU evendil ka mincashis.

                    Comment

                    • muhkLionu
                      Grinder
                      • Jan 2009
                      • 522

                      #400
                      Re: WCOOP 2010

                      Jätkame sealt kus pooleli jäi, või :)

                      WCOOP-35 $215 +R NL HE

                      stennn (Tartu) 19. / 78

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #401
                        Re: WCOOP 2010

                        FTW !!!!!!!!

                        Comment

                        • heido24
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 402

                          #402
                          Re: WCOOP 2010

                          segane ott....gogogogo stennnu :)

                          Comment

                          • muhkLionu
                            Grinder
                            • Jan 2009
                            • 522

                            #403
                            Re: WCOOP 2010

                            More action:

                            WCOOP-36: $350 OMAHA H/L

                            imre (Tallinn) 45. / 113
                            madiso7 (Tallinn) 64. / 113

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #404
                              Re: WCOOP 2010

                              cmon sten, tna võtame ilusa milli ning main evendilt mitmed millid

                              Comment

                              • muhkLionu
                                Grinder
                                • Jan 2009
                                • 522

                                #405
                                Re: WCOOP 2010

                                stenn double -up TT v. KK, mast aitas välja

                                15. / 40

                                Comment

                                Working...